вгору

Дайджест цікавого функціоналу від M.E.Doc за квітень 2022 р.

Продовжуємо Вас інформувати про найважливіші бухгалтерські новини та роз’яснення контролюючих органів, надавати корисні інструкції щодо роботи з програмою M.E.Doc та приклади заповнення звітності. Всі матеріали можна знайти у Блозі бухгалтера, Інформері програми M.E.Doc, а також на нашому Telegram-каналі.

У цій публікації розкажемо, які новинки та доробки були зроблені в квітні 2022 року у M.E.Doc.

Отже, протягом квітня були внесені, зокрема, такі зміни у функціоналі програми:

Первинні документи

В модулі Реєстр електронних документів додано новий функціонал Візування документів, призначений для внутрішнього погодження вхідних та вихідних документів відповідальними особами компанії. Докладно про це читайте у нашому матеріалі.

В модулі Реєстр документів довільних форматів доопрацьовано механізм експорту документів за допомогою команди Зберегти документ. Якщо каталог, у який зберігається документ, вже містить файл з таким самим іменем, до імені файлу, що зберігається, буде додано порядковий номер.

Об’єднана звітність ПДФО та ЄСВ

Відкориговано автоматичне заповнення полів Дата початку та Дата закінчення при додаванні співробітників у Додаток 5 (J0510507, F0510507) за допомогою кнопки на панелі інструментів Додати співробітника.

Фінансова звітність за МСФЗ (формат iXBRL)

Реалізовано можливість зберігання у Корзині вилучених з обробки пакетів звітів модуля Реєстр документів МСФЗ. Перемістити у Корзину можна пакети, що мають статус: Новий, Готується, Передано на підпис, Підписано. Зверніть увагу, переміщення у Корзину виконується тільки при видаленні пакета звітів. При видаленні певного виділеного підпорядкованого документа пакета виконується остаточне видалення підпорядкованого документа без переміщення у Корзину.

Докладніше про всі доробки та оновлення програми M.E.Doc, які відбулись протягом квітня 2022 р., читайте у релізах 11.02.071, 11.02.072.

Ми працюємо для Вас! Слідкуйте за оновленнями M.E.Doc!