Новини M.E.Doc

Якими нормативно-правовими актами необхідно користуватись, застосовуючи РРО/ПРРО?

Що змінилось для платників акцизного податку з початку 2022 року у процедурі видачі та анулювання ліцензій?

МОЗ переносить строки впровадження контролю медвисновків за е-лікарняними до 1 травня 2022 року.

У якому випадку ФОП-єдинник має подати разом з декларацією платника єдиного податку додаток 1, якщо має основне місце роботи?

Що має зробити СГ, якщо новий кваліфікований підпис згенеровано до закриття зміни на ПРРО?

Законом вдосконалено адміністрування ПДВ щодо операцій із ввезення товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях.

Всі роботодавці мають дотримуватися трудового законодавства. Про тонкощі оформлення працівників розповіли в Держпраці.

Чим більша кількість СГ застосовують РРО/ПРРО, тим більше виникає нових питань. У даному матеріалі надаємо чергову порцію відповідей на актуальні питання щодо застосування РРО/ПРРО.

Які розміри санкцій планують встановити та на який період?

Коротко про головне за минулий тиждень.

Оновлено форму Повідомлення про об’єкти оподаткування. Крім того, додано нові контролі щодо її заповнення.

З набранням чинності цим нормативним актом результати документальних податкових перевірок будуть фіксуватися за новим єдиним порядком.

Законом № 1914 внесено зміни щодо проведення перевірок платників податків. Чого очікувати платникам?

Особливості застосування ставок рентної плати за спеціальне використання води визначені Податковим кодексом України. Як змінились ставки у 2022 році?

Продовжуючи розглядати відповіді на актуальні запитання щодо застосування РРО/ПРРО, зупинимось на продажу товарів за допомогою подарункових сертифікатів. Які є особливості відображення такого продажу у фіскальному касовому чеку?

Для кого при постачанні тютюнових виробів з 01.01.2022 р. встановлено режим звільнення від оподаткування, та як це відобразити у фіскальному чеку при продажу товару?

УПК містить відповіді на окремі запитання платників податків з урахуванням особливостей їх діяльності, які пов’язані з реєстрацією та обліком об’єктів оподаткування та пов’язаних з оподаткуванням, поданням ф. № 20-ОПП.

Які дії касира, якщо при здійсненні входу ПРРО відмовляє у вході та повідомляє про відкриту зміну на іншому ПРРО, якщо програмне забезпечення одночасно встановлено на два окремі пристрої?

Перший інформаційний лист у 2022 році від ДПСУ стосується змін, які внесені в адміністрування податку на прибуток Законом № 1914. Докладніше – у матеріалі.

Щодо коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки за 2021 рік, який застосовується для визначення податкового зобов’язання з плати за землю – у нашому матеріалі.

Чи необхідно реєструвати КОРО на ПРРО? Про це - у нашому матеріалі.

Як отримати ліцензію на право зберігання пального та які документи необхідно подати додатково? Докладніше про це - у нашому матеріалі.

Коротко про головне за минулий тиждень.

Застосовувати чи не застосовувати РРО/ПРРО, хто повинен вести товарний облік, коли можна не застосовувати, і таких питань у ФОпів виникає дуже багато.

ДПС надала відповіді на запитання щодо застосування РРО/ПРРО у разі продажу товарів з доставкою та оплаті за товари з розстрочкою платежу.

Медики, комунальники та місцеві урядовці мають щепитися від ковіду до 31 січня 2022 року, або будуть відсторонені від роботи без збереження зарплати.

З 01.01.2022 р. встановлено чіткі терміни для реєстрації в ЄРПН розрахунку коригування до податкової накладної.

Яка звітність передбачена для користувачів ПРРО, дізнайтесь у нашому матеріалі.

Питань щодо застосування РРО/ПРРО виникає безліч. Розглянемо відповіді на найактуальніші з них, які можуть бути корисні Вам.

Розкажемо про таку додаткову функцію як автоматичний розрахунок. Коли його застосовувати, а коли можна відключити при створенні фінансової звітності за МСФЗ.