Новини M.E.Doc

Податківці проінформували, який термін зберігання у платника архіву файлів звітності з ЄСВ, поданої до контролюючих органів в електронному вигляді.

На сайті СФЗ розміщено Керівництво з Електронних файлів таксономії UA МСФЗ XBRL 2020 року, яке розроблено з метою пояснення українського розширення для таксономії за міжнародними стандартами фінансової звітності.

В Україні посилено карантинні обмеження в окремих областях з 15.10.2021 року. Крім того, з 21.10.2021 року заборонено перевозити без тесту невакцинованих громадян між регіонами у громадському транспорті.

Держреєстр РРО викладено у новій редакції. Що передбачено?

З 01.01.2022 р. значно розширюється коло ФОП, якими мають застосовуватись РРО та/або ПРРО.

ПФУ оприлюднив проєкт плану перевірок на 2022 рік.

За продаж алкогольних напоїв у заборонений рішенням органу місцевого самоврядування час доби до платника застосовується відповідальність.

Суб’єкти господарювання зобов’язані забезпечувати наявність у касі банкнот і монет для видачі здачі.

Коротко про головне за минулий тиждень.

Розкажемо, хто подає звіт про управління, куди його подавати та строки його подання.

ДПС оприлюднила доопрацьований проєкт наказу Мінфіну щодо затвердження формату даних, структури та Порядку заповнення електронних документів для наповнення Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі.

Період непрацездатності працівника визначається в медвисновку та відображається в е-лікарняному. Якщо до електронної системи охорони здоров’я надходить інший медвисновок, і періоди непрацездатності перетинаються, тривалість першого е-лікарняного може бути скорочена.

Про те, коли е-лікарняний стає підставою для призначення допомоги та про особливості їх створення у поширених випадках – дізнайтесь з матеріалу.

Проєкт наказу Мінфіну розроблено з метою забезпечення належного функціонування міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з ВПП у частині формування плану-графіка проведення перевірок та удосконалення критеріїв ризиковості.

Розкажемо, чим відрізняється штрих-код товару від штрих-коду акцизної марки алкогольного напою. Також дивіться інструкцію касира.

Чим відрізняються між собою дистанційна та надомна робота, та як правильно оформити дистанційного працівника?

Законом № 1805 (законопроєкт № 5807) відтерміновано граничні строки подання відомостей щодо кінцевих бенефіціарів до 11.07.2022 р. Закон набрав чинності з 10.10.2021 р.

Коротко про головне за минулий тиждень

Все, що необхідно знати про ліміт каси, як установити та що необхідно врахувати.

Оновлено зразки структури власності юросіб.

Про основний корисний функціонал, який з’явився протягом вересня 2021 року у M.E.Doc – у нашому матеріалі.

Який порядок виправлення помилок в графах «Акцизний склад»/«Акцизний склад пересувний» у зареєстрованих заявках на поповнення (коригування) залишку пального?

У Заяві про реєстрацію ПРРО зазначається локальний номер ПРРО, який присвоюється такому ПРРО суб'єктом господарювання. Такий номер ПРРО є унікальним серед номерів, що присвоюються.

Податківці назвали ряд поширених помилок, виявлених при заповненні Звіту про контрольовані операції.

Розглянемо питання щодо того, які порівняльні дані потрібно вказувати в проміжній фінансовій звітності.

Чи будуть застосовувати штрафи з 01.10.2021 року за видачу розрахункового документа РРО без зазначення цифрового значення штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої?

Мінфін вніс зміни до Порядку обліку платників ЄСВ та Положення про реєстр страхувальників, які набувають чинності з 08.10.2021 р.

При створенні звітності за МСФЗ з оновлення 11.02.055 з’явилась можливість зберігати дані у вигляді форматованих текстів, таблиць, малюнків тощо. Як працювати із вбудованим текстовим редактором?

Про форму зберігання фіскальних звітних чеків в електронному вигляді та як використовують ці дані контролюючі органи.

При переході на спрощену систему оподаткування юридичній особі необхідно враховувати обмеження щодо сукупності часток засновників у статутному капіталі.