Новини M.E.Doc

Для визнання операцій контрольованими необхідно одночасне виконання деяких умов. Докладніше про це - у нашому матеріалі.

Про граничні строки подання звітності та сплати податків у грудні 2021 року – дізнайтесь з нашого податкового календаря.

Дії суб’єкта господарювання, що помилково подав податкову звітність.

Проєкт форми щодо подання інформації про вакансії та Порядок її подання розроблено Мінекономіки.

Про особливості заповнення декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та типові помилки при її заповненні.

Розпорядженням Уряду затверджено План державних статистичних спостережень на 2022 рік.

Коротко про головне за минулий тиждень.

Граничний строк подання річної фінзвітності на основі таксономії за 2020 рік, проміжної фінзвітності та проміжної консолідованої фінзвітності за 2021 рік – 31 грудня 2021 року.

Затверджено порядок впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці.

Для отримання нової довідки платник податків подає до контролюючого органу за основним місцем обліку звернення, в якому зазначає причини заміни.

За кожний звітний період незалежно від того, чи провадилась господарська діяльність та чи виникали податкові зобов’язання зі сплати акцизного податку, платники податку заповнюють та подають відповідні розділи та додатки до Декларації з акцизного податку.

За несплату податків збільшено адмінштрафи.

Чи передбачено у разі використання СГ в своїй діяльності печатки для паперових документів обов’язковість отримання ним кваліфікованої електронної печатки для накладання її на електронний документ?

Держпраці проінформувала щодо правильного відображення назв посад у штатному розписі та навела приклади типових помилок.

Держпраці звертає увагу, що медогляди працівників, зайнятих на важких роботах та інших передбачених законом категорій, необхідно проводити, незважаючи на карантин.

Коли можуть притягнути до штрафу у 1020 грн за повторне неподання податкової звітності – у нашому матеріалі.

На розгляді у ВРУ знаходиться законопроєкт, яким планують суттєво збільшити розмір штрафів за неподання податкової звітності.

Як подати заяву-розрахунок, якщо в ПІБ працівника в е-лікарняному є помилка; за якими даними визначати страховий стаж; як оплачувати лікарняні по догляду за дитиною тривалістю понад 14 днів, тощо?

Чи можна подати уточнюючу звітність після отримання повідомлення та копії наказу про проведення планової документальної перевірки, але до початку перевірки (або у день початку перевірки)?

Планують внести зміни до Держбюджету-2021 щодо збільшення видатків держбюджету на карантинну допомогу.

Про особливості заповнення основних додатків у декларації за угодою про розподіл продукції – у нашому матеріалі.

Станом на 18.11.2021 р. змінено розділи I та II плану-графіка перевірок ДПС.

В порядку ліквідації юрособи ліквідаційна комісія (ліквідатор) після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами складає проміжний ліквідаційний баланс, що включає відомості про склад майна юрособи, що ліквідується.

Президент ініціював електронне подання компаніями інформації про бенефіціарів.

Коротко про головне за минулий тиждень.

Які дії СГ, у разі, якщо на зареєстрований ПРРО, під час відкриття зміни, надходить повідомлення «Відсутні господарські одиниці»?

Коли вперше слід звітувати за окремою формою декларації з податку на прибуток за угодою про розподіл продукції?

ФСС навів всі правила скорочення періодів тимчасової непрацездатності в електронних листках непрацездатності.

Суміщення професій допускається в тих випадках, коли працівник за своєю кваліфікацією може забезпечити якісне виконання як основної, так і суміщуваної роботи.

Надміру сплачені суми грошового зобов’язання підлягають поверненню платнику ПДВ відповідно до вимог податкового законодавства.