Новини M.E.Doc

Який порядок відображення у розділі 1 нового Додатку 1 до Декларації сум податкових зобов'язань з ПДВ?

09.04.2021 р. було схвалено електронний формат Таксономії UA XBRL МСФЗ 2020 року, а 14.04.2021 р. її було опубліковано. У зв'язку з цим, в програмі M.E.Doc, починаючи з версії 11.02.036, буде оновлено форми звітності модуля “Фінансова звітність за МСФЗ (формат iXBRL)” відповідно до нової української таксономії.

Достатньо часто у підприємців виникають питання щодо правильності обрання позначки у заяві ф. №1-ПРРО. З якою позначкою подавати заяву ф. №1-ПРРО і в яких випадках? Розбираємось у нашому матеріалі.

Які ставки податку на прибуток діють у 2021 році, дізнайтесь з нашого матеріалу.

ДПС на своєму сайті оновила довідники податкових пільг станом на 09.04.2021 р.

За березень 2021 року декларація акцизного податку подається за новою формою. ДПСУ повідомила про особливості заповнення нової форми.

Для отримання ліцензії на виробництво рідин, що використовуються в e-сигаретах, необхідно надати певні документи до ДПС.

Хто з ФОПів та найманих працівників може отримати держдопомогу у розмірі 8000 грн?

Суб’єкти господарювання можуть здійснювати розрахунки з фізособами готівкою протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами в розмірі до 50000 грн. уключно.

Коротко про головне за минулий тиждень.

Мінфін підготував проєкт наказу щодо порядку обліку товарних запасів для фізичних осіб-підприємців, у тому числі платників єдиного податку.

Додаток Д1 подається щоквартально у розрізі місяців звітного кварталу. Що робити, коли у звітному кварталі не використовується праця фізичних осіб на умовах трудового договору?

Мінфін пропонує внести зміни до додатка 4ДФ об'єднаної звітності.

Чи потрібно відображати в графі «Працювало за цивільно-правовими договорами» додатка 4ДФ кількість ФОП, яким виплачувались доходи за договорами ЦПХ?

В. Зеленський підписав Закон № 1358-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 30.03.2021. На що мають розраховувати підприємці та наймані працівники?

Розглянемо, як заповнити у M.E.Doc Податковий розрахунок об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ.

Програмне рішення ПРРО під час роботи в режимі офлайн має забезпечувати постійний контроль щодо дотримання граничних строків застосування такого режиму.

У яких випадках здійснюється фактична перевірка без попередження? Докладніше у нашому матеріалі.

Про корисні та цікаві доробки функціоналу за березень від команди M.E.Doc – у нашому матеріалі.

Продовжуючи цикл публікацій щодо об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ, розкажемо, як заповнити у M.E.Doc Додаток 6.

Відповідальність податкового агента при виправленні помилки в нарахуванні та перерахуванні ПДФО до бюджету. Докладніше у нашому матеріалі.

Податківці повідомили, що об’єднану звітність в електронному вигляді ФОП 1-3 групи зможуть подавати найближчими днями.

У даній публікації розглянемо, як заповнити додаток Д5 у М.E.Doc.

З 1 квітня НБУ запровадив новий порядок ліцензування торгівлі валютними цінностями. Про це зазначено у відповідній постанові НБУ.

Кабмін вніс зміни до Порядку проведення індексації грошових доходів населення.

Продовжуючи цикл матеріалів щодо об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ, наразі зупинимось на заповненні додатка 4 (4ДФ) у програмі.

Коротко про головне за минулий тиждень.

Про граничні строки подання звітності та сплати податків – дізнайтесь з нашого матеріалу.

Розроблено проєкт змін до порядку оплати лікарняних.