Новини M.E.Doc

M.E.Doc для полегшення заповнення звітності за МСФЗ створив довідку щодо заповнення полів. Докладніше - у нашому матеріалі.

Триває уніфікація структури власності надавачів фінансових послуг.

Як отримати довідку про відсутність заборгованості з податків та ЄСВ?

ДПСУ звертає увагу платників акцизного податку на особливості переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами.

Уряд продовжив дію адаптивного карантину та встановив нові карантинні норми. Докладніше про це – у нашому матеріалі.

Нацбанк планує внести низку змін до порядку ведення касових операцій у національній валюті в Україні.

ДПС повідомила про порядок оподаткування ПДВ послуг по доопрацюванню програмного забезпечення, яке належить замовнику.

НБУ унормував низку питань, пов’язаних з відкриттям банківських рахунків.

Що вказувати у податкових накладних у разі зміни прізвища – старе чи нове прізвище та з якого періоду?

Для уникнення нарахування штрафних санкцій необхідно під час заповнення податкової звітності дотримуватися порядку заповнення реквізитів у декларації з рентної плати за спеціальне використання води.

Підтвердженням достовірності реєстраційного номера облікової картки є документ, що засвідчує реєстрацію особи у Держреєстрі.

Розглянуто практичні кейси, що допоможуть нашим користувачам правильно діяти при зміні директора та/або бухгалтера, а у деяких випадках зможуть запобігти ситуації, коли немає кому підписати ПН/ РК.

Як правильно подати уточнюючий розрахунок і додати до нього додаток 5? З якою відміткою повинен бути цей додаток?

У період з 11 липня 2021 року по 10 жовтня 2021 року (включно) необхідно подати державному реєстратору документи, передбачені законом, та здійснити оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про КБВ.

Тривалість проведення документальних позапланових перевірок, визначених у ПКУ, не повинна перевищувати від 3 до 15 робочих днів.

ВРУ прийняла Закон, яким врегульовано особливості застосування одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб.

Скільки вихідних у червні 2021 року – читайте у нашому матеріалі.

Законодавчо визначено, що СГ, які здійснюють продаж квитків на відвідування культурно-спортивних і видовищних закладів мають право не застосовувати РРО/ПРРО. Чи відносяться музеї до таких закладів?

Які дії необхідно зробити платнику податків у разі втрати або пошкодження ліцензії на оптову, роздрібну торгівлю пальним чи зберігання пального?

Чи включаються до витрат фізособи-незалежника витрати з придбання товарів у ФОП-єдинника?

Що є свідченням вини особи у вчиненні податкового правопорушення.

В який термін подається Розрахунок з типом форми «Довідковий», у разі виходу працівника на пенсію або для отримання лікарняних, якщо така подія відбувається в середині кварталу?

Коротко про головне за минулий тиждень.

Про особливості подання інформації щодо утримання ПДФО за неуповноважені відокремлені підрозділи – у нашому матеріалі.

У яких випадках ФОП- єдинники груп 1–3, які мають основне місце роботи, подають Додаток 1 до декларації ФОП-єдинника, та як заповнюється графа 2 розд. 9 Додатка 1 до Декларації?

НКЦПФР повідомила про початок подання фінансової звітності, складеної на основі таксономії, до Центру збору фінансової звітності.

Юросіб та ФОП планують зобов’язати надати держреєстратору відомості про свою адресу офіційної електронної пошти.

У відрядженні можуть бути використані електронні квитки на проїзд. Якими документами вони мають бути підтверджені для врахування у витратах?

НБУ затвердив постанову від 13.05.2021 р. № 39 «Про складання та подання фінансової звітності на основі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами в єдиному електронному форматі».

Мінфін видав наказ від 19.03.2021 р. № 163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності».