Новини M.E.Doc

Користувачам надана можливість відображати у М.E.Doc дані за Повідомленнями щодо внесення чергового платежу за ліцензію та продивлятись всю інформацію у розрізі номеру ліцензії.

До кінця року планується функціонування ДПС як єдиної юридичної особи.

Мінфін затвердив зміни до Положення про рух коштів ЄСВ. Що передбачено?

Неприбуткова організація після внесення змін до установчих документів повинна подати реєстраційну заяву з позначкою «зміни» протягом 30 календарних днів з дня реєстрації таких змін.

Контролюючий орган має право визначити суми податку за три звітні податкові роки.

Оприлюднено проєкт наказу Мінфіну щодо затвердження форми Розрахунку частини чистого прибутку (доходу), дивідендів на державну частку.

Облік товарних запасів не зобов’язані вести фізособи - платники єдиного податку, які не зареєстровані платниками ПДВ (крім тих, які реалізують технічно складні побутові товари, лікарські засоби, вироби з дорогоцінних металів та каміння).

З 01.01.2021 р. уточнено порядок сплати податкового зобов’язання з податку на прибуток підприємств при виплаті дивідендів.

Дізнайтесь позицію Мінфіну щодо оподаткування процентів за позикою або фінансовим кредитом, залученими від нерезидента, у разі зміни позичальника (кредитора).

Як оформити відпустку для догляду за дитиною на батька або будь-якого іншого родича?

Про подання податкової декларації з ПДВ та сплати ПДВ у разі зміни суб’єктом господарювання місцезнаходження - у нашому матеріалі.

Комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 з 26.10.2020 р. та прийняла рішення щодо обмежень в регіонах з «червоним» рівнем.

Коротко про головне за минулий тиждень.

Мінфін оприлюднив проєкт наказу про зміну форми податкової декларації про майновий стан і доходи.

Правління НБУ ухвалило рішення залишити облікову ставку без змін на рівні 6% річних з 23.10.2020 р.

Мінфін власним наказом вніс зміни до Порядку повернення помилково або надміру сплачених податків. Що передбачено?

ПКУ визначено перелік майна та коштів, які не можуть бути використані як джерела погашення податкового боргу платника податків.

Податківці надали відповіді щодо проведення документальних перевірок.

Звітувати за 2020 рік за осіб з інвалідністю доведеться за оновленою формою № 10-ПОІ (річна).

Тривалість навчальної відпустки залежить від відповідного рівня акредитації вищого навчального закладу та форми навчання.

Що має пробити у чеку продавець, якщо часткова передоплата за товар здійснюється платіжною картою, а післяплата проводиться у поштовому відділенні при його отриманні?

ДПС оприлюднила проєкт наказу Мінфіну щодо забезпечення заповнення реквізиту «Призначення платежу» розрахункового документа для сплати податків, зборів, платежів та ЄСВ через єдиний рахунок.

У МОЗ закликають кожного роботодавця організовувати роботу своїх співробітників у віддаленому доступі.

Якщо СГ прийняв рішення скасувати КОРО, то як це зробити?

Які операції з надання благодійної допомоги оподатковуються ПДВ, а які – звільняються від оподаткування?

Оприлюднено проєкт наказу Мінфіну про затвердження Порядку прийняття Дежфінмоніторингом рішень щодо зупинення фіноперацій.

ДПС готова взяти на себе зобов’язання не виходити на перевірки бізнесу з обігом менше 50 млн.євро, крім ризикових.

Якщо закінчується касова книга (книга обліку прибуткових та видаткових касових ордерів), то як нумерувати сторінки наступної касової книги та касові ордери?

Для участі у тендері платник податків повинен подати довідку про відсутність заборгованості.

Для попередження зупинки реєстрації ПН та відповідно до вимог Порядку №1165 є можливість подання до ДПС таблиці даних платника ПДВ.