Новини M.E.Doc

Мінфін підготував проєкт наказу щодо порядку обліку товарних запасів для фізичних осіб-підприємців, у тому числі платників єдиного податку.

Додаток Д1 подається щоквартально у розрізі місяців звітного кварталу. Що робити, коли у звітному кварталі не використовується праця фізичних осіб на умовах трудового договору?

Мінфін пропонує внести зміни до додатка 4ДФ об'єднаної звітності.

Чи потрібно відображати в графі «Працювало за цивільно-правовими договорами» додатка 4ДФ кількість ФОП, яким виплачувались доходи за договорами ЦПХ?

В. Зеленський підписав Закон № 1358-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 30.03.2021. На що мають розраховувати підприємці та наймані працівники?

Розглянемо, як заповнити у M.E.Doc Податковий розрахунок об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ.

Програмне рішення ПРРО під час роботи в режимі офлайн має забезпечувати постійний контроль щодо дотримання граничних строків застосування такого режиму.

У яких випадках здійснюється фактична перевірка без попередження? Докладніше у нашому матеріалі.

Про корисні та цікаві доробки функціоналу за березень від команди M.E.Doc – у нашому матеріалі.

Продовжуючи цикл публікацій щодо об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ, розкажемо, як заповнити у M.E.Doc Додаток 6.

Відповідальність податкового агента при виправленні помилки в нарахуванні та перерахуванні ПДФО до бюджету. Докладніше у нашому матеріалі.

Податківці повідомили, що об’єднану звітність в електронному вигляді ФОП 1-3 групи зможуть подавати найближчими днями.

У даній публікації розглянемо, як заповнити додаток Д5 у М.E.Doc.

З 1 квітня НБУ запровадив новий порядок ліцензування торгівлі валютними цінностями. Про це зазначено у відповідній постанові НБУ.

Кабмін вніс зміни до Порядку проведення індексації грошових доходів населення.

Продовжуючи цикл матеріалів щодо об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ, наразі зупинимось на заповненні додатка 4 (4ДФ) у програмі.

Коротко про головне за минулий тиждень.

Про граничні строки подання звітності та сплати податків – дізнайтесь з нашого матеріалу.

Розроблено проєкт змін до порядку оплати лікарняних.

Мінфін пропонує внести зміни до форми декларації з податку на прибуток. Таке рішення прийнято у зв’язку із необхідністю привести у відповідність із законодавчими актами наказ Мінфіну від 20.10.2015 р. № 897.

Додаток Д1 об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ – заповнюємо в програмі M.E.Doc.

Нові форми документів, які діють з 01.04.2021 року.

Чи мають право контролюючі органи під час проведення перевірок вимагати від платників податків, що перевіряються, проведення інвентаризації ТМЦ?

У програмі M.E.Doc додано нові форми об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ.

Прийнято у першому читанні проєкт закону, згідно з яким запроваджується добровільне декларування активів фізосіб і сплата одноразового збору.

З 1 квітня 2021 р. діятимуть оновлені довідники податкових пільг.

З 5 квітня в Києві проваджується повний локдаун. Які обмеження запроваджують?

ДПС оприлюднила проєкт наказу, яким пропонується оновити порядок розстрочення (відстрочення) грошових зобов’язань (податкового боргу) платників податків.

Парламент прийняв закон щодо допомоги застрахованим особам суб’єктів господарювання, які були змушені тимчасово припинити діяльність через додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи.