Тисячі компаній довірили ЕДО M.E.Doc

FlyDoc від Linkos Group — у компанії Zepellin

Впровадження електронного документообігу на підприємстві, що веде свій облік в програмі 1С. Рішення M.E.Doc для обміну електронними документами прямо з інтерфейсу 1С.

YouControl розпочав роботу з ЕДО у квітні 2019 року

YouControl надсилає акти передачі прав інтелектуальної власності, і клієнти тепер отримують їх своєчасно — у M.E.Doc, та можуть оперативно фіксувати операцію у своєму обліку.

«Емвей Україна» впровадив електронний обмін документами у M.E.Doc

Найцінніші надбання для компанії після переходу на електронний документообіг: значна економія часу працівників та контрагентів. І жодних загублених чи недоставлених документів!

«АЙТІ-МАРК» перейшов на роботу з документами у електронному вигляді

«АЙТІ-МАРК» з 1 березня 2019 припинив друк і надсилання рахунків-фактур та актів надання послуг у паперовому вигляді. Завдяки програмі M.E.Doc підприємство заощадило значні кошти.

Компанія ТОВ "ІТЛ" впровадила ЕДО для пришвидшення роботи з контрагентами

Компанія ТОВ "ІТЛ" впровадила ЕДО, а саме: програму M.E.Doc, для пришвидшення роботи з контрагентами та вивільнення часу працівників для більш пріоритетних завдань.

БАДМ використовує у роботі одразу два рішення для ЕДО: M.E.Doc та СОТА

БАДМ впровадив ЕДО, насамперед, щоб автоматизувати верифікацію документів із підписами та звільнити час штату працівників для більш важливих завдань.

Nissаn перевів у цифру роботу з корпоративною документацією компанії

Nissаn впровадив обмін електронними документами від M.E.Doc, що дозволило прискорити та підвищити ефективність роботи команди у 31 дилерському центрі країни.

Vodafone диджиталізувався з рішенням для ЕДО — M.E.Doc

Vodafone з жовтня 2018 року надсилає користувачам рахунки за надані послуги в електронній формі за допомогою програми M.E.Doc.

"КРЕП ТЕХ" впровадив електронний обмін документами

"КРЕП ТЕХ" впровадив обмін електронними документами, зокрема надсилання рахунків, видаткових і товарно-транспортних накладних реалізується через програму M.E.Doc.

"АЛД Автомотів" оцифрував роботу з документами

Лізингова компанія "АЛД Автомотів" перейшла на цифровий формат роботи з документами у M.E.Doc. Електронний формат значно скоротив витрати часу та коштів компанії.

Vega Telecom впровадив електронний документообіг з контрагентами

Vega Telecom оцінив надійність та широкий функціонал M.E.Doc. До того ж, більшість контрагентів компанії вже використовували цю програму для звітності.

ЕДО впроваджено в телекомунікаційній компанії "Датагруп"

Абоненти «Датагруп» відтепер отримують документи за надані послуги в електронному форматі у програмі M.E.Doc, що в рази прискорило процес обміну інформацією з клієнтами.

"Євразія Консалт" впровадила ЕДО для скорочення витрат

Для електронного обміну документами та звітності компанія обрала програму M.E.Doc, що дозволяє працівникам більш ефективно використовувати робочі години.

"Смарт Енерджі" перейшов на електронний документообіг

Впровадження електронного документообігу в холдингу з великим штатом та розгалуженою структурою. M.E.Doc та СОТА забезпечують повноцінний обмін електронними документами.

Телком

Збереження українських лісів є надважливим проектом для кожного з нас. Мета товариства - скоротити кількість паперової продукції для зменшення об`ємів викидів у повітря шкідливих речовин та інших негативних факторів впливу

DHL УКРАЇНА

З огляду на економічність, зручність і цілковиту законність обміну документами в електронному вигляді, гарантовану Законом України прийняли рішення перевести документообмін в електронний вигляд

ПП НТК «Провайдер»

Головний бухгалтер не тільки організовує бухгалтерський облік, а й дбає, щоб підприємство було рентабельним. Тому коли я організовувала роботу відділу бухгалтерії, прагнула з найменшою кількістю працівників зробити максимум роботи

Socar

Ми активно впроваджуємо сучасні технології не лише для підвищення власної ефективності, але й для зручності наших клієнтів. З огляду на велику кількість документів, з якою щодня працює SOCAR, було прийнято рішення використовувати FlyDoc - сервіс для обміну e-документами, що мають юридичну силу, безпосередньо із облікової системи 1С

ОККО

Перед тим, як запроваджувати електронний документообіг на ОККО, ми вирішили дізнатись у наших клієнтів, чи зацікавить їх таке нововведення, адже ми співпрацюємо з чималою кількістю підприємств, підприємців та фізичних осіб із різноманітних сфер бізнесу і у всіх є свої нюанси ведення документообігу

Вента

В нашій місії ми, окрім мети нашої безпосередньої діяльності, як то покращення якості життя і здоров'я людей, надання повного спектру якісних послуг в сфері забезпечення населення якісними лікарськими препаратами, завжди зазначаємо ще й один з найголовніших принципів, яким ми керуємось: суворо виконувати всі договірні зобов'язання і чесно вести бізнес.

Нічний Експрес

Сьогодні ми доставляємо вантажі до 100 великих і малих міст України і гарантуємо, що вантаж прибуде до місця призначення протягом 24 годин. Така співпраця з клієнтом потребує документального супроводу і нам не хотілося, щоб оперативність нашої справи гальмувалася очікуванням паперів.

HostPro

В процессе использования электронного документооборота выяснилось, что порядка 70% наших контрагентов могут принимать от нас электронные документы

SAT

Глобальна діджиталізація ринку B2B вже вимагає від компаній перегляду своїх бізнес-процесів. Ми чітко розуміли, що прийшов час оптимізації й такого важливого напрямку роботи, як договірні відносини з тисячами клієнтів, які переважно є юридичними особами. Тому впровадили у себе електронний обмін документами

Київводоканал

Це допомагає заощадити гроші, робочий час і ресурси персоналу, оперативніше працювати з документами, майже повністю виключити помилки людського фактору при складанні документів, що дозволило нам швидше та ефективніше контактувати зі своїми споживачами.