вгору

Декларацію збору за місця для паркування подаємо по-новому

Нагадуємо нашим читачам, що наказом Мінфіну від 21.12.2019 року № 550 “Про внесення змін до форми Податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів” (далі – Наказ №550) затверджено нову форму Декларації.

Про проєкт цього наказу читайте у нашому матеріалі в Блозі бухгалтера.

Відтепер безпосередньо у Декларації будуть зазначатися суми податкових зобов’язань зі збору за місця для паркування транспортних засобів, суми податкових зобов’язань, що уточнюються, та суми штрафів (пені).

Змінами також передбачено додаток – це Розрахунок податкових зобов’язань збору за місця для паркування транспортних засобів, який є невід’ємною частиною Декларації. Зокрема, запроваджено можливість відображення у ньому відомостей щодо податкових пільг зі збору за місця для паркування транспортних засобів – відповідно колонки з 7 по 13.

Наказ № 550 був оприлюднений 13.03.2020 року в Офіційному віснику України № 20.

Відтак, враховуючи відповідні норми Податкового кодексу України, Декларація за новою формою складатиметься за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося її оприлюднення, тобто за другий квартал 2020 року. І, відповідно, має подаватися до податкових органів, починаючи з 01.07.2020 року.

Роз’яснення було надано ГУ ДПС у Вінницькій області.

Звертаємо увагу наших користувачів, що Декларація за новою формою (ідентифікатор форми F/J 0301207) буде доступна у програмі M.E.Doc у найближчих оновленнях.

Про те, хто є платником збору за місця для паркування транспортних засобів, читайте у Блозі бухгалтера , Інформері програми M.E.Doc та на нашому Telegram-каналі.