вгору

КМУ внесено зміни до Порядку бронювання військовозобов'язаних

Кабмін Постановою від 14.05.2024 р. №555 вніс зміни до Порядку бронювання військовозобов'язаних за списком військовозобов'язаних під час дії воєнного стану, затвердженого постановою КМУ «Деякі питання реалізації положень Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час» від 27.01.2023 р. № 76 (далі - Постанова №76).  

Зокрема, повноваження, які раніше були покладені на Генштаб ЗСУ, тепер покладено на Міноборони.   

Це стосується: 

  • розгляду та погодження розроблених органами державної влади, іншими державними органами списків військовозобов'язаних, які пропонуються до бронювання на період мобілізації та на воєнний час; 
  • подання погоджених списків до Мінекономіки для прийняття відповідного рішення; 
  • доведення рішення Мінекономіки щодо бронювання військовозобов'язаних до відома відповідних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. 

Відповідні зміни внесено постановою Кабінету Міністрів України від 08 травня 2024 року № 520 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 р. № 76». 

Така інформація розміщена на сайті Мінагрополітики. 

Крім того, 14.05.2024 року  Кабмін вніс чергові зміни до Постанови №76, спрямовані на створення необхідних умов для бронювання працівників підприємств, установ і організацій, паливно-енергетичного комплексу та їх підрядних організацій, які здійснюють будівництво, ремонт, відновлення, надання послуг, виготовлення та/або поставку обладнання, інші інженерно-технічні заходи, що спрямовані на відновлення зруйнованого/пошкодженого внаслідок збройної агресії рф майна об’єктів критичної інфраструктури, безперебійне функціонування Об’єднаної енергетичної системи та газотранспортної системи України в особливий період, перелік яких затверджується Міненерго. 

Про це на своєму ТГ-каналі повідомив Т. Мельничук.