вгору

Поновлено доступ до ЄДР

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» поновило доступ до порталу електронних сервісів (usr.minjust.gov.ua) 26.12.2022 р. Це сталося відповідно до вимог пп. 11 п. 1 постанови КМУ «Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану» від 06.03.2022 р. № 209 (зі змінами, внесеними Постановою КМУ від 16.12.2022 р. № 1422, яка набрала чинності 26.12.2022 р.).

Важливо! Відтепер доступ до відомостей з ЄДР в електронній формі шляхом безоплатного пошуку та формування витягу надається виключно за умови ідентифікації особи, яка бажає отримати такі відомості, з використанням засобів електронної ідентифікації з середнім або високим рівнем довіри (кваліфікованим або удосконаленим електронним підписом).

При цьому, держорганам, органам місцевого самоврядування, посадові особи яких наразі мають безпосередній доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, необхідно звернутися до відповідної регіональної філії ДП «НАІС» для отримання доступу до порталу з можливістю формування витягів.