вгору

Порядок бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств ОПК зазнав змін

Уряд вніс зміни до постанови від 27.01.2023 р. № 76. Нагадуємо, нею регулюються питання бронювання військовозобов’язаних під час дії воєнного стану, щодо бронювання працівників підприємств оборонно-промислового комплексу (далі – ОПК). Постанову КМУ від 16.01.2024 р. № 47 (далі – Постанова № 47) було прийнято на засіданні Уряду.  

Згідно з ухваленою Постановою № 47 військовозобов’язані працівники підприємств, установ та організацій, визначених Мінстратегпромом критично важливими у сфері ОПК, бронюються: 

  • незалежно від військового звання, віку та військово-облікової спеціальності; 
  • без обмежень щодо кількості військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню. 

«Відтепер підприємства оборонно-промислового комплексу зможуть бронювати своїх військовозобов’язаних працівників без обмежень по кількості та без врахування рівня дефіцитності їх військової спеціальності. Це дозволить посилити потенціал оборонно-промислового комплексу та забезпечити оборонним підприємствам можливість стабільно працювати і нарощувати обсяги виробництва. Це рішення – спільна позиція Міноборони, Мінстратегпрому та Мінекономіки. Наше першочергове завдання – забезпечити наших захисників і захисниць всім необхідним для здобуття перемоги», – прокоментував заступник Міністра економіки України І. Фоменко. 

Про це повідомлено на Урядовому порталі.