вгору

У Києві вводяться суворі карантинні обмеження до 09.04.2021 р.

Мер Києва В. Кличко запроваджує у місті суворі карантинні обмеження строком на три тижні: з 20.03.2021 р. по 09.04.2021 р.

За словами В. Кличка, аби призупинити стрімке розповзання коронавірусу, комісія із надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення про запровадження суворих карантинних обмежень.

«Із нуля годин 20 березня – тобто, в ніч із п’ятниці на суботу – Київ запроваджує суворі карантинні обмеження… Буде заборонена: робота закладів культури. Будуть зачинені кінотеатри, театри, музеї, концертні зали. Робота торговельно-розважальних центрів. Окрім продуктових магазинів, аптек, зоомагазинів, магазинів з продажу засобів гігієни та побутової хімії. Також підпадає під заборону проведення релігійних богослужінь, якщо не забезпечена площа приміщення не менше 10 квадратних метрів на одну особу. Заборонене проведення масових заходів (розважальних, спортивних, культурних, рекламних та інших). А також – присутність глядачів на спортивних змаганнях. Останнє стосується також і сьогоднішнього великого футбольного матчу, що відбудеться в Києві», – повідомив В. Кличко.

Заклади громадського харчування працюватимуть винятково на винос. Працюватимуть – за дотримання суворих норм та без роботи кафе – автозаправочні станції. Перукарні, салони краси працюватимуть за попереднім записом. Як і фітнес та спортивні зали, але без групових занять.

Також поки працюватимуть дитячі садочки. Школи після канікул повернуться до навчання, але дистанційно.

Усі підприємства та організації бюджетної сфери переходять на дистанційну роботу.

Приватний бізнес також повинен максимально перейти на дистанційну форму роботи, окрім підприємств критичної інфраструктури.

Громадський транспорт столиці працюватиме у звичному режимі, з дотриманням суворих норм перевезення пасажирів та маскового режиму та заповненістю місць для сидіння на 50%.

Про це інформує КМДА.