вгору

Відкладений чек: цікава можливість від Cashalot

26.05.2022

Трапляється так, що покупець при розрахунку на касі виявив, що забув гаманець в машині, не все купив, забув зважити товар і т. д, причини можуть бути різні, а проблема яка виникає одна - касир або чекає зі сформованим чеком, та може обслуговувати наступних покупців, або відміняє чек, щоб не створювати чергу. Але в ПРРО Cashаlot врахована така ситуація тому є чудова можливість відкласти незареєстрований чек.

Така можливість вирішує проблеми із забутим гаманцем та із ситуацією: “ой забула молоко, почекайте”.

Отже, ділимось як це зробити в ПРРО Cashаlot.

Для того, щоб відкласти чек необхідно у вікні каси у відкритому чеку натиснути кнопку ПРРО, фіскальний чек (рис. 1).

ПРРО, каса, фіскальний чек

Рис. 1

У вікні Відкласти чек касир може обрати період протягом якого необхідно зберігати відкладений чек у Реєстрі відкладених чеків. Для цього необхідно зазначити термін, на який відкладається операція (протягом зміни, протягом 1 дня, протягом 2 днів, тижня, місяця) і, за необхідності, вказати в коментарі причину відкладення чека, наприклад, пішов за грошима (рис. 2).

фіскальний чек, чек, каса, ПРРО

Рис. 2

Для підтвердження операції переміщення натисніть кнопку чек, ПРРО.

Чек буде переміщено та збережено у реєстрі Відкладені чеки. Якщо за обраний термін зберігання відкладений чек не буде зареєстровано на фіскальному сервері ДПС, такий чек буде видалено з реєстру автоматично.

Щоб продовжити роботу з відкладеним чеком необхідно натиснути кнопку чек, фіскальний чек праворуч від кнопки Відкласти чек - це швидкий та зручний спосіб. 

Всі відкладені чеки зібрані в реєстрі, для переходу до нього потрібно натиснути кнопку у заголовку вікна програми чек, каса, касир та обрати пункт меню ОПЕРАЦІЇ – Відкладені чеки.

Далі відкриється реєстр Відкладені чеки, в якому зібрані всі збережені на цей час відкладені чеки (рис. 3).

чек, каса, фіскальний чек, ПРРО

Рис. 3

У реєстрі Відкладені чеки можна здійснювати пошук чеків за допомогою фільтрів:

  • періодом, у якому створювався чек;
  • ПІБ користувача (касира), що сформував чек;
  • номером ПРРО;

Для пошуку необхідно обрати потрібні значення у полі фільтру. 

Також можна здійснювати пошук чека у реєстрі по сумі, за датою та/або часом, ФН каси, коментарем, зазначивши їх у полі пошуку праворуч.

Так для вибору періоду у календарі оберіть дату початку та закінчення періоду (за замовчуванням обрано поточний місяць), рис. 3.1:

чек, ПРРО,каса

Рис. 3.1.

Крім того, натисніть кнопку зі стрілкою та у списку оберіть потрібний період (рис. 3.2).

чек, ПРРО, каса

Рис. 3.2.

Відкрийте потрібний чек, натиснувши 2 рази лівою кнопкою миші на рядку чека у реєстрі - чек відкриється у вікні каси. Завершіть формування чека: за потреби, додайте інші товари/послуги, вкажіть знижку, оберіть спосіб оплати та зареєструйте чек у ДПС.

Важливо! Якщо у вікні каси було відкрито новий чек, касир побачить повідомлення у якому необхідно обрати одну із дій, або відмінити вибір відкладеного чека та закрити вікно, натиснувши на кнопку  у вікні повідомлення (рис. 4 ).

чек, ПРРО, фіскальний чек, каса

Рис. 4

У реєстрі відкладених чеків можна переглянути детальну інформацію про чек, натиснувши  (рис. 5).

каса, чек, ПРРО, фіскальний чек

Рис. 5

Відкладений чек можна роздрукувати, натиснувши  у вікні Відкладений чек. Щоб видалити відкладений чек з реєстру, натисніть  у рядку чека. Для повернення з реєстру Відкладених чеків у Головне робоче вікно Касира, натисніть на номер ПРРО у заголовку вікна програми.

Використовуючи функціонал ПРРО Cashalot Ваші касири не роблять подвійну роботу. Крім того, дбаєте про комфорт своїх клієнтів, що позитивно позначиться на іміджі Вашого компанії і Вашому бізнесі. Адже, як відомо: “Гарний клієнт - задоволений клієнт”. А задоволений клієнт - це джерело успіху Вашого бізнесу.

Тож, користуйтесь можливостями ПРРО Cashalot, розвивайте свій бізнес, залучайте нових, гарних клієнтів.

А ми й надалі будемо робити все для цього. Ваш розробник M.E.Doc!