вгору

Згода на формування, обробку та передачу фінансовій установі даних з фінансової звітності підприємств

Нагадуємо нашим користувачам, що у програмі M.E.Doc є форма «Згода на формування, обробку та передачу фінансовій установі даних з фінансової звітності підприємств» (ідентифікатор форми J1303901).

Форма надається фінустановам для аналізу відповідності фіноперації змісту діяльності та фінансового стану підприємства згідно зі ст. 64 Закону України «Про банки і банківську діяльність» від 07.12.2000 р.№ 2121-III.

Форма знаходиться у розділі Звітність – Реєстр звітів – Державна податкова служба – Інше програми M.E.Doc.

Для заповнення даної форми потрібно вибрати період (рік). Після цього автоматично заповниться таблична частина форми. А саме, у формі з’явиться інформація про всі фінансові звіти за відповідний рік, які були подані до контролюючих органів (див. Рис. 1).

Рис. 1

Зверніть увагу, що в табличну частину форми будуть підтягнуті всі фінансові звіти, які були подані до контролюючих органів, за відповідний рік (тобто ті звіти, які мають квитанцію про прийняття звіту контролюючим органом). При цьому, користувачі мають можливість коригувати дані в формі. Зокрема, Ви можете видаляти документи та залишати лише ті звіти, по яким Вам потрібно надати згоду на обробку фінустанові!