вгору

Зміни щодо забезпечення населення продовольчими товарами в умовах ВС

Уряд постановою від 17.10.2023 р. № 1097 вніс зміни до власної постанови від 20.03.2022 р. № 328 «Деякі питання забезпечення населення продовольчими товарами в умовах воєнного стану». 

За повідомленням Т. Мельничука, змінами установлено, що на період дії воєнного стану з метою задоволення нагальних потреб функціонування держави забезпечення соціально незахищених осіб, які проживають на територіях територіальних громад, які визначено як території можливих бойових дій відповідно до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ, затвердженого наказом Мінреінтеграції від 02.12.2022 № 309, продовольчими товарами тривалого зберігання, хлібом та хлібобулочними виробами нетривалого зберігання здійснюється безоплатно. 

Надано обласним, Київській міській військовій адміністрації можливість забезпечити компенсацію суб’єктам зберігання зерна та/або переробникам вартості послуг із зберігання та/або переробки зерна за рахунок коштів місцевих бюджетів (у тому числі включаючи незареєстровані фінансові зобовʼязання за надані послуги з переробки зерна, відвантаження зерна і продукції та зберігання продукції в попередні періоди). 

Зміни набрали чинності з 20.10.2023 року.