вгору

«АЙТІ-МАРК» перейшов на роботу з документами у електронному вигляді

Сьогодні все більшої актуальності набуває діджиталізація, трансформація бізнес-процесів. Це передбачає, насамперед, залучення інноваційних технологій, зміну бізнес-процесів, підвищення рівня ефективності комунікації з клієнтами й вдосконалення умов праці співробітників. Таким змінам для сучасної компанії сприяє впровадження електронного документообміну поруч зі звітністю.

 

ТОВ «АЙТІ-МАРК» на ринку України з 2004 року, займається розробкою та реалізацією комплексних рішень у сфері комунікацій для юридичних осіб. Компанія обрала електронний документообмін для оптимізації бізнес-процесів, оцінивши переваги такого впровадження: законність та миттєвість обміну; відсутність проблем із загубленими документами; наявність завжди актуальних бланків документів; технічний захист програми M.E.Doc, визнаний на державному рівні (підтверджено експертизою Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, рівня гарантій Г-3) тощо.

 

Із 1 березня 2019 року компанія припинила друк і надсилання рахунків-фактур та актів надання послуг у паперовому вигляді. Адже надсилання кожного документу - це витрати на папір, обслуговування оргтехніки, службу доставки, трати часу персоналу на рутинну роботу та ін.

 

Своїм клієнтам “АЙТІ-МАРК” пропонує переходити на е-документообіг з M.E.Doc, FlyDoc, COTA, FREDO та вільно обмінюватися документами, незважаючи на обране програмне забезпечення завдяки універсальній платформі ПТАХ. Крім того, представники компанії переконані, що електронний документообмін - це не лише можливість автоматизації бізнес-процесів, але й власний внесок до захисту навколишнього середовища.

«АЙТІ-МАРК» перейшов на роботу з документами у електронному вигляді