вгору

БАДМ використовує у роботі одразу два рішення для ЕДО: M.E.Doc та СОТА

Провідний дистриб’ютор на фармацевтичному ринку України, ТОВ “БаДМ”, є користувачем M.E.Doc уже 5 років. Компанія перейшла на електронний обмін первинними документами з листопада 2017-го, раніше в електронному вигляді вела лише звітність. За цей час вже відправлено 1 540 000 документів. ТОВ “БАДМ” користується такими програмними рішеннями як M.E.Doc, СОТА, кваліфікованим електронним підписом від АЦСК «Україна», і, відповідно, платформою для документообміну ПТАХ.

У процесі роботи з податковими накладними виникло питання про впровадження електронного документообміну з клієнтами. 

З початку у наших контрагентів виникло нерозуміння. Ми проводили та проводимо роз'яснювальну роботу, вебінари про ЕДО. Тож наші клієнти з великою кількістю видаткових накладних уже працюють над автоматизацією власних бізнес-процесів. Сьогодні ми обмінюємося з 1252 контрагентами, при цьому за грудень 2018-го надіслали 218320 документів (акти зміни вартості, видаткові накладні, договори, акти прийому товарів на відповідальне зберігання, акти передачі товарів з відповідального зберігання, податкові накладні, розрахунки коригувань). Тепер у планах на 2019-й збільшити кількість у 2-2,5 рази, - коментують представники компанії.

Завдяки переходу на ЕДО у компанії відбулися зміни: централізація та уніфікація бізнес-процесів; зменшення об’єму документів у паперовому вигляді завдяки зберіганню архівів в електронному; перерозподіл функціональних обов’язків співробітників; відсутність проблем із загубленими документами тощо. Але, найголовніше, з ЕДО бухгалтери та керівництво компанії мають можливість займатися власним професійним розвитком та кар’єрним зростом, не витрачаючи зайвий час на паперову рутину.

Не слід боятися впроваджувати новітні технології на підприємстві. Вони якісно змінюють та оптимізують бізнес-процеси. Спочатку докладаєш трохи зусиль, а потім - отримуєш безліч переваг від впровадження, - наголошують представники ТОВ "БАДМ".

Виникли питання щодо підключення до ЕДО? Розробники підготували для вас інформацію про те, як почати надсилати електронні документи, детальну інструкцію про те, як здійснюється обмін первинними документами, як саме отримувати і відправляти е-документи. Також є і відеоінструкція.

Представники ТОВ "БАДМ"

БАДМ використовує у роботі одразу два рішення для ЕДО: M.E.Doc та СОТА