вгору

DHL УКРАЇНА

Компанія DHL, світовий лідер в області поштових та логістичних послуг, заявляє, що працює для того, щоб зробити життя людей простішим. Зробити ж простіше своє життя в українському підрозділі компанії вирішили за допомогою впровадження електронного документообміну від M.E.Doc.

З огляду на економічність, зручність і цілковиту законність обміну документами в електронному вигляді, гарантовану Законом України "Про електронні документи та електронний документообмін" від 22.05.2003 р. № 851-IV та Законом України "Про електронний цифровий підпис" від 22.05.2003 р. № 852-IV, в DHL УКРАЇНА прийняли рішення перевести документообмін в електронний вигляд. Успішний запуск цього механізму було здійснено за допомогою програми M.E.Doc. І з 01 січня 2017 року компанія DHL УКРАЇНА вже надає електронну документацію. Показово, що підрозділ такої великої інтернаціональної компанії обрав для цього програмне забезпечення від українського розробника.

"Компанія DHL УКРАЇНА вдосконалює робочі процеси та впроваджує нові інноваційні програмні засоби з метою підвищення їхньої ефективності та спрощення. Тому ми й переходимо на електронний документообмін, використовуючи програмне забезпечення M.E.Doc, - пояснює начальник відділу розрахунків з клієнтами DHL УКРАЇНА Вікторія Пастух, - Розраховуємо на розуміння та співпрацю в питаннях документообміну з боку наших клієнтів і партнерів. Адже ми прагнемо зробити його більш ефективним, щоб уникати великих обсягів паперової роботи та для скорочення дебіторської заборгованості". Важливим фактором для компанії є також екологічність цього впровадження. DHL УКРАЇНА дотримується в своїй роботі "зелених" рішень, використовуючи всі можливі методи для скорочення обсягів шкідливих викидів CO2 та іншого негативного впливу на навколишнє середовище і клімат. Наразі арсенал таких екологічних рішень поповнився і електронним документообміном.

Вікторія Пастух

начальник відділу розрахунків з клієнтами

DHL УКРАЇНА