вгору

«Емвей Україна» впровадив електронний обмін документами у M.E.Doc

Бізнес Amway – це орієнтація в першу чергу на людей, тому для нас досить важливими аспектами роботи є зручність та оперативність доставки документів, які надсилають нам наші партнери.

 

Наша компанія почала впроваджувати е-документообіг з 2017 року і для нас це позначилося на швидкості роботи, економії часу, коштів та відсутності необхідності зберігання паперів. Також, завдяки е-документообігу можливо відстежити на якому етапі підписання знаходиться певний документ.

 

Спочатку у нас, як і у наших партнерів виникало багато питань стосовно переходу на ЕДО, але ми все ж таки вирішили спробувати і одразу ж відчули переваги.

 

Зараз обмін документами відбувається набагато швидше, ніж раніше. Найціннішим надбанням після переходу на е-документообіг стала значна економія як нашого часу, так і часу контрагентів. До того ж з переходом на ЕДО відсутні інциденти із загубленими або недоставленими документами.

 

Наші партнери в переважній більшості – це ФОП і вони можуть користуватися M.E.Doc або СОТА. Незалежно від того, чим користується наш контрагент, ми все одно маємо можливість обмінюватися із ним, оскільки наші продукти підключені до платформи ПТАХ.

 

Наразі ми обмінюємся документами з понад 400 партнерами, їх кількість постійно зростає. Ми раді, що все більше підприємців переходять на ЕДО.

 

Тож заохочуємо, як наших партнерів, так і користувачів в цілому переходити на електронний документообіг. Це допоможе оптимізувати роботу та ефективніше використовувати робочий час - для вирішення нагальних питань та вдосконалення бізнес-процесів.

Осадчук Наталія

Провідний економіст з фінансової роботи

«Емвей Україна» впровадив електронний обмін документами у M.E.Doc