вгору

Компанія ТОВ "ІТЛ" впровадила ЕДО для пришвидшення роботи з контрагентами

Наша компанія на ринку України з 1995 року, має широкопрофільний спектр телекомунікаційних послуг, тому вже можна здогадатися скільки документів нам необхідно надсилати щомісяця клієнтам, а на рік кількість взагалі шокує.

Відправка документів кожному нашому клієнту вимагає витрат на два екземпляри пакетів документів, але ще бувають  випадки помилок,  втрати по дорозі до одержувача, тому вартість ще зростає.

Страшно уявити, що відправка 1 документа це витрати на папір, обслуговування оргтехніки, логістику, додаткові оплати на персонал і головне - втрата дорогоцінного часу.

Наші працівники - наш найцінніший ресурс, тому витрачати їхній час на рутинну роботу  - марнотратство, бо вони здатні виконувати більш важливі справи.

Необхідність скоротити витрати і стала основним стимулом для оптимізації наших бізнес-процесів за допомогою сучасних технологій е-документообміну.

Наша компанія давно подає звіти в контролюючі органи за допомогою M.E.Doc, тому питання вибору рішення  з обміну первинними документами в одній програмі вирішено було миттєво. Відправляємо рахунки та акти в електронному вигляді з жовтня 2018 року і вже відчули  переваги такого впровадження.

Клієнти та ми вирішуємо питання оплат та комунікації значно швидше ніж раніше.

Компанія ТОВ "ІТЛ" впровадила ЕДО для пришвидшення роботи з контрагентами