вгору

Нічний Експрес

Швидкість в усьому – логіст Нічний експрес перейшов на обмін документами в електронному форматі

Сьогодні ми спостерігаємо все більше проникнення технологій та софт-рішень для обміну даними між різними сферами бізнесу: і в комерції, і на виробництві, і при наданні послуг. Такі електронні комунікації в бізнесі поширюються насамперед через необхідність прискорити бізнес-процес.

Компанії, які займаються послугами перевезення вантажів більш за всіх знають ціну швидкості. Тому переваги швидкого надсилання та отримання документів при роботі зі своїми клієнтами для логистів були очевидними.

Перевести свою роботу з клієнтами у сфері В2В на електронний формат вирішив популярний логістичний оператор України Нічний експрес.

Рішення, яке повністю покриває потреби швидкого та надійного документообміну для транспортної компанії містить програма M.E.Doc, в якій бізнес обмінюється електронними юридично значущими документами.

Після успішного тестування програми Нічний експрес впевнено впровадив електронний обмін документами зі своїми клієнтами юридичними та фізичними особами-підприємцями.

Розповідає директор компанії Раєвський Владислав Євгенович: «Сьогодні ми доставляємо вантажі до 100 великих і малих міст України і гарантуємо, що вантаж прибуде до місця призначення протягом 24 годин. Така співпраця з клієнтом потребує документального супроводу і нам не хотілося, щоб оперативність нашої справи гальмувалася очікуванням паперів.

Це питання ми вирішили просто – прийняли рішення перейти на електронний обмін документами. Вся співпраця відбувається повноцінно, швидко, законно та надійно.

Ми на практиці, користуючись обміном е-документами, переконалися, що шлях документа суттєво зменшується, а доставка відбувається за лічені хвилини. Це просте створення документа, в ту ж хвилину – підписання його ЕЦП і відправка контрагенту. Документ зберігається в архіві і в нас не має необхідності накопичувати полиці з документами фізично в офісі.

Це значно спростило роботу і прискорило позитивне вирішення всіх справ.»

Раєвський Владислав Євгенович

Директор

Нічний Експрес