вгору

Nissаn перевів у цифру роботу з корпоративною документацією компанії

Понад десятиліття наша компанія представляє в Україні світового лідера автомобільного ринку. Сповідуючи глобальну місію Nissаn «Innovation that excites», ми втілюємо новітні технології, які забезпечують сталий розвиток і гармонійний симбіоз людей, авто та природи.

Саме тому в серпні 2017 року було вирішено здійснити перехід на без паперовий документообіг з клієнтами та партнерами. З усіх сучасних інструментів на ринку ми обрали програмне рішення від M.E.Doc. Визначальними критеріями для такого вибору стали найбільше в Україні покриття, доступність технічної підтримки і багатофункціональність продукту.

Діджиталізація операційних процесів в декілька разів підвищила продуктивність команди і вирішила дві ключові для нас проблеми:

  • автоматизації корпоративного обігу документів з 31 дилерським центром по всій країні;

  • оптимізації обміну значним обсягом юридично значущої документації з контрагентами.

У підсумку впровадження нової системи забезпечило компанії відчутний економічний ефект, зокрема за рахунок скорочення витрат на «паперову» комунікацію з клієнтами та партнерами, а також економії часу для більш ефективної роботи команди.

Відтепер тисячі актів, рахунків, накладних та угод, які щомісяця вимагали друку, штампування та поштової відправки, створюються та надсилаються миттєво.

Ми переконані: сучасний бізнес потребує інновацій, щоб підвищувати цінність не лише продуктів, а й людей, які їх створюють.

Nissаn перевів у цифру роботу з корпоративною документацією компанії