вгору

ОККО

Перехід на обмін електронними документами – це логічне і необхідне рішення кожної сучасної компанії. Електронні комунікації все більше проникають в усі робочі процеси. По-перше, це тренд сьогодення. По-друге, це відмінний інструмент для швидкого закриття угод при будь-якому об’ємі документів.

Електронний обмін документами (EDI – electronic document interchange) в Україні набирає обертів і програма M.E.Doc – це пальне, яке забезпечує бізнесу підсилений якісний шлях з використанням обміну е-документами!

ОККО працює і з юридичними особами щодо реалізації нафтопродуктів і з безліччю представників малого та середнього бізнесу. Адже окрім автозаправних комплексів, це і безліч приємних для автолюбителів послуг, як магазини, можливість випити кави та смачно поїсти в дорозі. Забезпечення цього вимагає великого обміну документами перед тим, як все буде представлено споживачу.

Керівник департаменту корпоративних продаж мережі АЗК «ОККО» Кучабська Ірина розповідає:

«Перед тим, як запроваджувати електронний документообіг на ОККО, ми вирішили дізнатись у наших клієнтів, чи зацікавить їх таке нововведення, адже ми співпрацюємо з чималою кількістю підприємств, підприємців та фізичних осіб із різноманітних сфер бізнесу і у всіх є свої нюанси ведення документообігу».

Маючи прогресивний погляд на робочі процеси, і ОККО  і їх партнери швидко оцінили переваги переведення роботи з документами в електронний формат.

Для найшвидшого і найзручнішого закриття угод з усім об’ємом документів було обрано програму M.E.Doc, яка дозволяє складати документи в електронному форматі і обмінюватися ними, та, одна з найпопулярніших функцій – здавати звітність до контролюючих органів.

Це повністю вирішило питання використання будь-яких додаткових ресурсів для зовнішнього документообігу компаній і роботи зі звітністю, більш того, призвело до економії робочого часу співробітників, який вони раніше витрачали на обмін документами.

«Майже всіх зацікавила така можливість і вони надзвичайно легко та швидко відмовились від обміну паперовими примірниками. Це не дивно, адже ми добре знаємо скільки потрібно ресурсу, щоб вчасно оформляти різноманітні накладні та акти, погоджувати їх, а потім ще й зберігати.

Тепер все це відбувається практично миттєво.

 Електронний документообіг із M.E.doc не лише дозволив оптимізувати роботу, а й дав можливість краще контролювати всі процеси. З моменту старту проекту пройшло небагато часу, але вже сміливо можна стверджувати, що від нього виграли всі -  як клієнти, так і наша компанія», - ділиться першими враженнями Ірина Кучабська.

Так, в української компанії, з такою масивною діяльністю, як роздрібна реалізація пального та супутніх товарів,  є можливість використовувати найширший функціонал електронного документообігу та звітності, який є на сьогодні в Україні:

  • Швидкість узгодження та обробки документів

Будь-яка госпоперація може бути проведена миттєво: створення електронного документу, підписання ЕЦП та відправка документу контрагентові займає всього кілька хвилин.

  • Всі контрагенти вже готові до обміну документами

Вже зараз близько 80% ринку мають доступ до електронного документообігу в програмі M.E.Doc зі звичними можливостями електронної звітності. Тобто ваш контрагент вже готовий приймати електронні документи - вам залишається лише знайти його в Єдиному довіднику контрагентів M.E.Doc та надіслати документ.

  • Відповідність діючому українському законодавству

Працюйте з первинними документами в електронному вигляді, виставляйте рахунки, реєструйте податкові накладні, підписуйте все ЕЦП, формуйте звітність – вся робота з електронними документами відповідає Законам України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронний цифровий підпис», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Податковому Кодексу та іншим відповідним нормативно-правовим актам.

  • Легко зберігати документи

Завдяки функціоналу вивантаження документів на будь-який фізичний носій, ви можете формувати свій архів документів, в якому їх легко знайти, робити резервні копії й, за необхідності, у будь-яку мить роздрукувати е-документ. Це не ставить у залежність від роботи серверів, а також спрощує процедуру податкових та інших перевірок, і додатково забезпечує зберігання документів.

Кучабська Ірина

Керівник департаменту корпоративних продаж

ОККО