вгору

"Смарт Енерджі" перейшов на електронний документообіг

Вигоду від безпаперового документообміну відчує не тільки постачальник, а й клієнти компанії. Кожен учасник процесу оцінить економію часу, адже тепер процес створення, підпису та відправки будь-якого документа займає всього кілька хвилин. Показово, що для впровадження обміну документами в електронному вигляді міжнародна компанія надала перевагу українському розробнику. Весь документообмін з клієнтами і партнерами буде здійснюватися за допомогою програми M.E.Doc або веб-сервісу СОТА. І така співпраця - найкраще свідчення того, що українські продукти заслуговують довіри великих інтернаціональних компаній. "Смарт Енерджі" - керуюча компанія у складі Смарт-Холдингу, однієї з найбільших промислово-інвестиційних груп України. Компанія використовує в роботі інноваційні технології та особливу роль приділяє оптимізації бізнес-процесів. Для автоматизації роботи з документами в компанії використовують програму M.E.Doc.

"Безперечна ефективність електронного документообміну полягає в скороченні витрат компанії та економії різних ресурсів - часових, людських, просторових. Компанія вивільняє офісні площі, необхідні для збереження паперових документів; зменшує витрати на розхідні матеріали при їх копіюванні; економить робочий час співробітників та скорочує витрати на доставку паперових документів. При цьому забезпечується не лише щоденний, але й довготривалий ефект використання електронного документообміну. Компанія отримує зручний інструмент для організації роботи співробітників різних підрозділів та вдосконалення системи менеджменту в цілому", - зазначає керівник IT-департаменту групи компаній "Смарт Енерджі" Володимир Бойко.

Крім спрощення обміну документами, електронний документообмін має ще одну безперечну перевагу - екологічність. Такий підхід повністю збігається з курсом групи компаній "Смарт Енерджі", спрямованим на захист навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів. Великі компанії, такі як "Смарт Енерджі", які вже використовують електронний документообмін, можуть оцінити його переваги і донести їх до своїх клієнтів та партнерів. А отже, не за горами той день, коли навіть найменші підприємства свідомо перейдуть на електронний документообмін, оцінивши його головні переваги: економічність, екологічність та підвищення репутації організації. Сучасні технології розвиваються безперервно, і їхній вплив відчувають усі. Не стоїть на місці і український бізнес - він змінюється, розвивається, переймає вдалий закордонний досвід для оптимізації бізнес-процесів. А впровадження нових тенденцій змушує відмовитися від застарілих процесів. Найбільш наочним прикладом цього є відхід від неекологічного, неефективного та трудомісткого паперового документообміну.

Володимир Бойко

Керівник IT-департаменту

"Смарт Енерджі" перейшов на електронний документообіг