вгору

Vega Telecom впровадив електронний документообіг з контрагентами

Прагнення зробити бізнес-процеси максимально ефективними за рахунок їхньої оптимізації закономірне для будь-якої сучасної компанії. І чим компанія більша, тим сильніший ефект від подібних впроваджень. В компанії Vega це добре розуміють. Тому провайдер подбав про зменшення своїх витрат та підвищення продуктивності праці співробітників, перейшовши на обмін документами в електронному вигляді.

Проаналізувавши ринок, телеком-оператор прийняв рішення використовувати для електронного документообміну програму M.E.Doc. І сьогодні в компанії впевнені, що був зроблений правильний вибір.

"Для досягнення максимального економічного ефекту від впровадження електронного документообміну важливо правильно обрати інструменти. Тоді все пройде успішно, - коментує головний бухгалтер компанії Vega В.Ф. Жданова. - Тому ми зупинили свій вибір на програмному забезпеченні M.E.Doc. Адже крім надійності та широкої функціональності, важливою для нас перевагою є той фактор, що більшість наших контрагентів вже використовують цю програму для формування звітності та реєстрації податкових накладних. А отже, нам з ними буде зручно обмінюватися електронними документами".

Фінансова економія від впровадження електронного документообміну очевидна: це відсутність витрат на придбання паперу, на витратні матеріали для друку, на процеси передачі документів контрагентам. Але вигода від ведення документообміну в електронному вигляді вимірюється не лише в цифрах. Головне - це відсутність необхідності в таких трудомістких процесах, як друк, копіювання, завірення та відправка документів. Також хочеться відзначити ще одну важливу перевагу від впровадження електронного документообміну - скорочення термінів надання документів контрагентам.

Відтепер завдяки M.E.Doc процеси створення та обміну первинними документами в компанії Vega - а у такого великого телеком-провайдера їх чимало - відбуваються просто, швидко і прозоро.

В.Ф. Жданова

Головний бухгалтер

Vega Telecom впровадив електронний документообіг з контрагентами