вгору

Вента

Як електронний документообіг сприяє збільшенню потенціалу збутового ланцюга для фармдистриб′ютора: досвід Вента ЛТД

Рішення по автоматизації документообігу з контрагентами та контролюючими органами від M.E.Doc допомагає бізнесу ставати більш ефективним – оптимізувати документальний супровід дистриб′юторського збуту та досягти швидкості в цьому секторі роботи. З задумом такої оптимізації до компанії-розробника звернувся великий фармдистриб'ютор Вента.ЛТД.

Навіщо дистриб'ютору лікарських препаратів і товарів медичного призначення електронний документообмін? На це питання нам відповів головний бухгалтер компанії Юнак Світлана Юріївна:

«В нашій місії ми, окрім мети нашої безпосередньої діяльності, як то покращення якості життя і здоров'я людей, надання повного спектру якісних послуг в сфері забезпечення населення якісними лікарськими препаратами, завжди зазначаємо ще й один з найголовніших принципів, яким ми керуємось: суворо виконувати всі договірні зобов'язання і чесно вести бізнес».

Дистриб′юторська діяльність передбачає великий об′єм документів, якими компанія обмінюється з постачальниками та клієнтами, тож дотримуватися своєчасної та гарантованої доставки документів було для компанії вкрай важливим. Цю задачу добре виконує програма M.E.Doc.

«Вже більше року Вента.ЛТД обмінюється документами в електронному вигляді. За цей час ми відчули значимі для нас переваги ЕДО: наші фахівці отримали можливість швидко обробляти документи, підписувати та надсилати контрагентові; про всі надіслані документи ми отримуємо квитанцію про доставку, а потім й про статус – погоджено або відхилено документ. Це дало нам швидкість та чіткість у роботі, якої ми прагнули, – ділиться досвідом Юнак С.Ю. – А, зважаючи на те, скільки у Вента.ЛТД контрагентів, швидкість та надійність нашого відпрацьовування по документам завдяки електронному документообігу прискорило в рази закриття угод та збільшило наш потенціал збутового ланцюга».

На сьогодні технології електронного документообігу широко використовуються у всіх галузях і компанія, яка здійснює прямі поставки ліків не є виключенням. А результат співробітництва Вента.ЛТД та M.E.Doc показав, що автоматизація навіть одного лише процесу – обміну документами з контрагентами, надає поштовх до розвитку та розширення можливостей компанії.

Юнак Світлана Юріївна

Головний бухгалтер

Вента