вгору

Vodafone диджиталізувався з рішенням для ЕДО — M.E.Doc

«Запрошуємо усіх бізнес клієнтів – користувачів програмного забезпечення M.E.Doc та інших програм, що об’єднує платформа «ПТАХ», отримувати рахунки в електронному вигляді з електронним цифровим підписом! З жовтня 2018 року Vodafone розпочинає процес надсилання таким користувачам рахунків за надані послуги з ЕЦП».

Для отримання таких рахунків необхідно ознайомитись із Угодою про визнання документів в електронній формі, яка розташована на офіційному сайті  та надати згоду на електронний документообіг, підписавши ЕЦП Заяву про приєднання до Угоди за допомогою програмного забезпечення M.E.Doc або інших програм, що об’єднує платформа «ПТАХ».

ПТАХ – це уніфікована платформа електронного документообміну, яка об’єднує всіх його учасників. До платформи вже підключено програми та сервіси, в яких контрагенти можуть формувати та надсилати е-документи. Це надає можливість підключеним користувачам отримувати документи без перешкод чи додаткових дій в тій програмі, в якій вони працюють.

Обмін документами можливий в будь-якому зручному форматі, наприклад, .xml, .pdf та вкладеними файлами (.doc, .jpg). Всі вони підписуються ЕЦП та при передачі шифруються, забезпечуючи повний захист інформації.

Vodafone диджиталізувався з рішенням для ЕДО — M.E.Doc