вгору

"Євразія Консалт" впровадила ЕДО для скорочення витрат

Компанія "Євразія Консалт" надає, зокрема, бухгалтерські послуги, є новатором в цій області та активно впроваджує кращі з існуючих рішень. І такою знахідкою в сфері роботи з документами в компанії вважають електронний документообмін. Для автоматизації цього процесу в "Євразія Консалт" обрали програму для електронної звітності та документообміну M.E.Doc.

"Ми прийняли рішення запровадити електронний документообмін тому, що це дозволяє ефективно використовувати робочий час працівників бухгалтерії, оптимізувати штат і бухгалтерські процеси, миттєво вирішувати проблемні питання, а також економити кошти підприємства та час керівництва, - пояснюють в ТОВ "Євразія Консалт". - Електронний документообмін програми M.E.Doc - це програмне рішення, що користується великим попитом та якого ми очікували вже дуже давно, впровадження такого продукту в щоденну роботу підприємства - це очевидне, логічне і правильне рішення кожного керівника".

Тут впевнені, що впровадження електронного документообміну - крок закономірний і сучасний. Крім того, він значно підвищує престиж компанії на національному і зарубіжному ринках. Це високо цінується керівництвом "Євразія Консалт", адже компанія відома багатьом бізнесменам в Україні, Європі та Азії. Таким чином, приступаючи до обміну документами в електронному вигляді за допомогою програми M.E.Doc, "Євразія Консалт" підтримує провідні світові тренди ведення бізнесу. Адже в багатьох країнах світу електронний документообмін вже давно є загальноприйнятим стандартом.

"Євразія Консалт" впровадила ЕДО для скорочення витрат