Де та як можна отримати оновлення програми M.E.Doc. Інструкції та посилання на офіційні джерела розробника.

Переглядів: 9448

Звертаємо вашу увагу, щоб використовувати завжди актуальні бланки, форми відповідно до чинного законодавства та нові доопрацювання від розробника, користувачі повинні мати версії оновлення програми M.E.Doc встановлені відповідно до їх актуальності.

 

Як дізнатися, що вийшло оновлення і яка версія остання?

  1. Під час запуску програми до початку роботи M.E.Doc сповіщає про випуск нової версії та пропонує встановити оновлення.

 

  1. У вашій програмі в головному меню на панелі інструментів є іконка “Оновити програму” вона стає активною якщо доступні нові оновлення для локальної версії програми.

 

  1. На офіційному сайті розробника на сторінці “Оновлення” є повний список всіх оновлень з їхнім повним релізом, що увійшло до кожної з версій.
  2. Якщо ви підписані на нашу імейл-розсилку з нашого офіційного сайту, то ми сповіщаємо про вихід оновлення з посиланням на повний реліз усіх доопрацювань, які увійшли до оновлення

 

УВАГА!

Офіційний сайт розробника - medoc.ua

Імейл розсилка лише з нашої офіційної адреси - Розробник M.E.Doc [email protected]

 

Де можна завантажити оновлення або дистрибутив програми?

  • Розробник рекомендує користуватись автоматичним оновленням програми.

Але за необхідності всі версії оновлення та дистрибутивів програми ви можете завантажити з офіційного сайту розробника на сторінці “Оновлення”.

 

Як можна оновити програму M.E.Doc?

  1. Розробник рекомендує оновлювати версії автоматично із програми. Як це зробити описано в простій інструкці за посиланням
  2. Ви можете налаштувати в M.E.Doc через планувальник завдань пошук на наявність актуальних оновлень і запуск автоматичного оновлення вашої програми. Як це зробити можете переглянути у відео інструкції
  3. Також в програмі передбачено встановлення оновлення вручну. Розробники підготували для вас детальну інструкцію

 

Зверніть увагу!

 

Не використовуйте сторонні посилання для завантаження оновлення та дистрибутивів програми M.E.Doc. Розробник не використовує та не надсилає файли з оновленням, дистрибутивами. Не надає посилання на сторонні хмарні сховища. Будьте уважні та не відкривайте сторонні файли від сторонніх адрес.

 

Користуйтесь лише офіційними ресурсами розробника!

 

Нагадуємо, офіційний сайт розробника - https://www.medoc.ua