Як оновити програму?

Переглядів: 96124

Для оновлення програми можливі два варіанти: автоматичне оновлення та ручне оновлення.

Для автоматичного оновлення програми виконайте наступне:

Для локальної версії в головному меню на панелі інструментів натисніть іконку Оновити програму.

оновити медок

1. У вікні, що з’явилося, можна побачити поточну версію програми, версію, до якої вона буде оновлена та ознайомитись із змістом цих оновлень. Для встановлення оновлення натисніть кнопку «Далі».

оновити медок

2. Запуститься процес завантаження оновлень. Після того як оновлення будуть завантажені, натисніть кнопку «Далі».

оновити медок

3. Після перевірки автоматично запуститься встановлення оновлення.

оновити медок

4. Наступним з’явиться вікно, яке проінформує про завершення оновлення програми. В ньому буде вказано версію, до якої було оновлено програму. Натиснувши кнопку «Ок», завершіть роботу з оновленнями.

оновити медок

Увага! Оновлення мережевої версії програми відбувається на серверній частині. Для збереження даних при оновленні, робочі станції повинні бути вимкнуті. Інакше вони будуть закриті автоматично без збереження даних. Оновлення робочих станцій відбувається автоматично, шляхом їх запуску після оновлення серверної частини.

Для того, щоб оновити серверну частину, необхідно запустити спеціальну утиліту, яка називається «Моніторинг користувачів». Файл «ZvitServerMonitor.exe», який відповідає за запуск моніторингу користувачів, знаходиться в кореневому каталозі програми M.E.Doc. Для початку оновлення програми натисніть на кнопку «Оновити програму», як показано на малюнку нижче.

оновити медок

Для оновлення програми власноруч, виконайте наступне:

Завантажте оновлення необхідної версії на свій комп’ютер із сайту розробника у розділі «Оновлення».

Запустіть файл оновлення.

Після запуску файлу оновлення, якщо на вашому комп’ютері встановлено декілька програм, оберіть каталог, в якому знаходиться програма. Далі відкриється вікно «Вибір оновлення», в якому ви зможете ознайомитися зі змінами.

оновити медок

Запуститься процес завантаження та перевірки оновлення.

оновити медок

Програма почне оновлюватися, в момент оновлення програми ви можете ознайомитися зі змінами в оновленні. 

оновити медок

Про завершенню процедури оновлення програма повідомить вас.

оновити медок

Увага! Оновлення мережевої програми відбувається на серверній частині. Для збереження даних при оновленні, робочі станції повинні бути вимкнуті. Інакше вони будуть закриті автоматично без збереження даних. Оновлення робочих станцій відбувається автоматично, шляхом їх запуску після оновлення серверної частини.