Як працювати із захищеними носіями при підключенні до віддаленого робочого столу?

Переглядів: 5623

Виникають ситуації, коли бухгалтеру для роботи із програмою M.E.Doc необхідно підключитися до віддаленого робочого столу, використовуючи RDP або інше програмне забезпечення. 

І тоді постає питання: чи можна  в такому випадку працювати із захищеними носіями, на яких повинні зберігатися КЕП?


Відповідь: Можна. І це зробити навіть легше, ніж здається на перший погляд. 

Давайте розглянемо прості налаштування комп'ютера для можливості підписувати е-документи за допомогою захищених носіїв на віддаленому сервері для локальної та мережевої версій програми M.E.Doc.

 

А) в мережевій версії

Захищений носій підключеноий до віддаленого комп'ютера:

Через стандартну програму Microsoft «Віддалений робочий стіл» (RDP) Ви здійснюєте підключення до віддаленого робочого столу та без усіляких додаткових налаштувань можете підписувати документи е-підписом, що знаходиться на захищеному носієві.


Потрібно лише перевірити чи виконуються служби Смарт-картка та Plug and Play. Вони мають бути запущені на комп’ютері, до якого буде відбуватися підключення

 

Б) в локальній версії 

Захищений носій підключено до віддаленого комп'ютера:

Здійсніть підключення до віддаленого робочого столу, до якого під'єднано захищений носій, через будь-який інструмент (програму), окрім стандартної програму Microsoft «Віддалений робочий стіл» (RDP). Після чого, ви зможете підписувати документи е-підписом, при цьому додатково налаштовувати нічого не потрібно. 

 

В) в локальній та мережевій версії

Захищений носій підключений до комп'ютера на стороні бухгалтера:

  1. При підключеному захищеному носієві до комп'ютера перевірити у Диспетчері пристроїв відображення Пристрої читання смарт-карток (Microsoft Usbccid).

 

 

За відсутності даного запису потрібно встановити відповідний драйвер, попередньо завантажений із сайту виробника захищеного носія.

  1. При підключенні стандартною програмою Microsoft «Віддалений робочий стіл» (RDP) потрібно у параметрах на вкладці Локальні ресурси  натиснути на кнопку Додатково.. та відмітити поле Смарт-картки.

 

 

  1. Перевірити чи виконуються служби Смарт-картка та Plug and Play. Вони мають бути запущені на комп’ютері, з якого буде відбуватися запуск програми «Віддалений робочий стіл».
  2. Можете підписувати документи е-підписом, що знаходиться на захищеному носієві. 

З додаткових питань можете звертатись за телефоном 044-206-72-10 або до вашої обслуговуючої організації.