Як створити "Довідку про зведені за добу дані" щоб вона була автоматично заповнена?

Переглядів: 3166

У M.E.Doc є можливість автоматичного заповнення "Довідки про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального" (J/F0210401). Умова: наявність ліцензії «Облік акцизного податку з доступом до API».

Користувачам надається два варіанти створення Довідки:

  1. Створення довідки з автозаповненням;
  2. Створення довідки з самостійним заповненням.

Розглянемо створення довідки з автозаповненням.
 

1.  Увійдіть в Андміністрування — Параметри системи, та виконайте відповідні.
 


 

2. Увійдіть у розділ Облік акцизного податку з’явиться — Показники рівнемірів/витратомірів.  Тут ви можете переглянути буферні таблиці  з даними
 


 

3. Перейдіть у Реєстрі акцизних документів (пальне) натисніть на кнопку меню Створити довідку.

 

Саме на цьому етапі ви маєте обрати в діалоговому вікні автозаповнення даних (галочку перед полем «З самостійним заповненням» ставити не потрібно). Далі обов’язково оберіть звітну добу (дату, на яку передаються зведені дані) та з переліку, що випадає – акцизний склад, за яким надіслані показники за звітну дату.

Після вибору акцизного складу натисніть Ок
 


 

4. У вас відкриється створення Довідка про зведені за добу підсумкові дані щодо обсягів обігу (отримання/відправки) та залишків пального за уніфікованим номером акцизного складу.
 

 

Аналогічним чином можна створювати окрему Довідку за кожним уніфікованим номером акцизного складу, на якому розташовані попередньо зареєстровані резервуари та рівнеміри / витратоміри).


На цьому автоматичне заповнення закінчується.
 

Але звертаємо увагу, що таблиці 5 та 6 Довідки потребують самостійного заповнення ((наприклад, обліковими даними про пальне в балонах чи іншій тарі (табл. 5), про обсяг втраченого пального в зареєстрованих акцизних накладних (табл. 6) тощо)).


Далі вам залишиться лише перевірити документ, підписати та направити його до контролюючого органу, для цього натисніть Наступні дії та оберіть потрібну дію.