Як створити власний шаблон первинного документа?

Переглядів: 18673

У програмі "M.E.Doc" реалізовано можливість створення власних шаблонів первинних документів (наприклад, рахунків, актів, акті замовлення та повернення, довіреностей, договорів, специфікацій по підприємству та інших будь яких документів). Створивши власний шаблон ви з легкістю зможете його заповнити, підписати та відправити своєму контрагентові. Для створення власного шаблону виконайте наступне:

Увійдіть в Первинні документи - Шаблони первинних документів.

Оберіть групу, до якої необхідно додати новий шаблон або створіть власну через команду Файл - Додати групу.Оберіть команду меню Файл - Створити запис.У відкритому вікні Новий шаблон, де задаються основні параметри для шаблону: код, найменування, тип документа та група.Натисніть кнопку ОК, після чого відкриється Конструктор шаблона.Користуючись підключеними допоміжними системними полями та висувними панелями ви самостійно створюєте власний шаблон. Збережіть його та починаєте використовувати у своїй роботі.

У конструкторі шаблону документу доступна функція Налаштування комплекту підписів для створеного шаблону документу. Оберіть команду Файл - Налаштування комплекту підписів.Відкриється вікно Підписи в якому допомогою кнопок зі стрілками сформуйте бажаний комплект підписів для даного документу.Обмінюйтеся первинними документами в електронному вигляді через Інтернет адже це регламентовано рядом законів України, тому ви можете без жодних сумнівів чи побоювань використовувати всі можливості програмі «M.E.Doc».