вгору

Без паперу й "облизування марок". В Україні з’явилась цифрова пошта для бізнесу

Платформа, до якої також підключено і M.E.Doc, уніфікує та шифрує юридичні й бухгалтерські документи компаній, дозволяючи миттєво передавати їх прямо в облікові системи та програми партнерів.

Про це повідомила СЕО компанії-розробника Linkos Group Олеся Білоусова в інтерв’ю виданню «Обозреватель».

За словами Білоусової, платформа під назвою ПТАХ є першою в Україні універсальною системою, яка має об’єднати не лише користувачів, а й творців сервісів електронного документообміну (ЕДО). Як пояснила представниця IT-компанії, на відміну від існуючих сервісів е-документообігу ПТАХ вперше розробив і опублікував у відкритому доступі стандарт обміну юридично значущими документами для підприємств будь-якого масштабу та з будь-яким програмним забезпеченням.

«Це свого роду перший цифровий поштар, якому вдалося зв’язати між собою не людей, а бізнеси та безліч облікових систем підприємств, не здатних раніше відкрито взаємодіяти», - розповіла СЕО Linkos Group.

Вона також зазначила, що наразі ПТАХ об’єднав близько 4 млн українців-користувачів популярних програм електронної звітності та ЕДО (M.E.Doc, СОТА, FlyDoc, FREDO). Щодня через платформу проходить до мільйона документів. Підключення до системи не потребує від підприємств заміни ПО: інтегруватися можуть усі.

«Попри існування сервісів, значна кількість українських підприємств досі  оплачують цілий штат працівників, які в режимі конвейєра облизують марки і пакують у конверти тисячі паперових актів, накладних та рахунків для відправки контрагентам. Невже у 21 столітті бізнес не може автоматизувати документообіг та знайти більш достойну роботу для фахівця з оплатою в 10 тисяч гривень?», - акцентувала в розмові з журналістами Олеся Білоусова.

Linkos Group є вітчизняним розробником IT-рішень для бізнесу, якому належить понад 85% ринку продуктів та сервісів електронної звітності й документообігу країни. Власник компанії – Олеся Линник.

Джерело: КорреспонденТ.net