вгору

Цифрова пошта ПТАХ стала генеральним партнером виставки "Укрфілекспо-2018"

Українській марці виповнилося 100 років. Цій події приурочена XVI Національна філателістична виставка "Укрфілекспо-2018", яка вперше проходить у Києві. Унікальності заходу додала й участь як генерального партнера компанії M.E.Doc із цифровим рішенням пересилання документів — платформою е-документообміну "ПТАХ".

До 100-го ювілею української марки на виставці були представлені цінні поштові марки й атрибути з історії поштової справи, які вже стали предметами мистецтва і колекціонування. У наш час месенджерів, електронної пошти і багатофункціональних гаджетів ми вже майже не користуємося класичною поштою.

"Як давно ви писали справжній лист? Ні не електронний, а на папері, що шарудить, ручкою, яка іноді маже пастою. Як давно ви з радістю бігли до поштової скриньки, щоб отримати заповітну відповідь від друга або родича, який живе в іншому місті ? Впевнена, що багато хто забув, коли востаннє купували конверти з марками, у наш повсякденний побут міцно увійшла електронна пошта, соціальні мережі й мобільний зв'язок. Паперів стає все менше, відправка поштових листів у звичайному житті перейшла в розряд хобі. Аналогічно, наші продукти й рішення покликані допомогти бізнесу замінити відправлення паперових документів сучасною технологією обміну юридично значущими документами в цифровому просторі, тим самим приходячи на заміну звичним маркам і конвертам. За цим 0Ч майбутнє, яке допоможе бізнесу безперешкодно обмінюватися документацією між собою у режимі реального часу. Саме тут ми представили цифрову пошту — платформу "ПТАХ", яка об'єднує усіх учасників ринку електронного документообігу в Україні", — розповідає Олеся Білоусова, CEO M.E.Doc.

Розробник національних ІТ-рішень, адепт безпаперового документообміну, з повагою до культури і з шануванням традицій минулих років, взяв активну участь у виставці як генеральний партнер.

На виставці в "Українському домі" представлено 127 колекцій поштових марок із України і трьох зарубіжних країн — Вірменії, Польщі та Чехії. Власну поштову марку пошти майбутнього "ПТАХ" представила і компанія-партнер, після чого відбулося спецпогашення марки.

Виставка "Укрфілекспо-2018" відкрилася 9 жовтня і триватиме до 14 жовтня 2018 року. Доторкнутися до історії і, разом із тим, відчути винятковість нашого часу — часу переходу від паперових листів до електронного документообміну може кожен, виставка безкоштовна. Заразом і дізнатися у формі захоплюючої гри в доповненій реальності "M.E.Doc рулить!", що таке обмін електронними документами.

Джерело: Обозреватель