вгору

«Дебет-Кредит» перейшов на електронний документообіг з M.E.Doc

Щомісяця  великі українські компанії переходять на електронний документообіг та діляться власним досвідом. Найпопулярніший бухгалтерський портал «Дебет-Кредит» вже оцінив можливості та перспективи ЕДО від M.E.Doc. Відтепер 67% клієнтів видання, що користуються M.E.Doc або вебсервісом СОТА, безкоштовно отримуватимуть вхідні е-документи. 

Ще декілька років тому повний перехід на е-документообіг викликав у власників українського бізнесу побоювання. Але сьогодні підприємства разом із країною активно рухаються в бік євроінтеграції та діджиталізації, усвідомлюючи необхідність ведення екологічного та прозорого бізнесу #безпаперу. 

Кожна компанія обирає власні переваги переходу на ЕДО. Розробник програми M.E.Doc — Linkos Group — надає можливість підібрати індивідуальне рішення для бізнесу будь-якого масштабу й назавжди звільнити від паперового баласту підприємство.  

Чому все більше компаній переходять на е-документообіг та які переваги відкриває відмова від паперової бухгалтерії — детальніше дізнавайтесь у статті інтернет-порталу Obozrevatel. 

Джерело: Обозреватель