вгору

Як зекономити кошти бізнесу. Soсar, «Епіцентр» та інші розповіли на конференції «Форсайт 1.9. Майбутні»

Компанія Linkos Group створює програмні рішення для оптимізації бізнес-процесів та відмови від паперових документів. Вона перша в Україні започаткувала електронну звітність і документообіг. І вже 19 років створює програмні рішення для бізнесу #Безпаперу.

Продукти, розроблені компанією, дозволяють легко та швидко впровадити електронний обмін на підприємствах, оскільки враховують індивідуальні потреби різних клієнтів, незалежно від їх масштабу та галузі.

На конференції виступили представники Soсar, БаДМ, ДТЕК, «Епіцентр», Billa та інших компаній

На конференції виступили представники Soсar, БаДМ, ДТЕК, «Епіцентр», Billa та інших компаній

Linkos Group організувала конференцію «Форсайт 1.9. Майбутні» у конгресно-виставковому центрі «Парковий». На ній зібралися лідери ринку з різних галузей, стратегічні бізнес-партнери та співробітники — усі, хто впроваджує та активно використовує безпаперові технології від Linkos Group.

Головною метою заходу було надихнути присутніх на подальшу цифровізацію країни та розповісти про нові продукти Linkos Group.

Серед спікерів були представники компаній Soсar, БаДМ, ДТЕК, «Епіцентр», Billa.Вони поділилися власним досвідом, розповіли про емоційну готовність співробітників та клієнтів працювати без паперу та про те, як перехід на електронний документообіг пришвидшив бізнес-процеси, зекономив кошти та підвищив ефективність бізнесу.

«Сьогодні повністю звільнити роботу підприємств та державних органів від паперу вже не тренд, а необхідність, — запевняють очільниці Linkos Group Олеся Линник і Олеся Білоусова. — Своїми програмними продуктами ми допомагаємо бізнесу ставати більш оперативним та продуктивним. В найближчих планах Linkos Group – впровадження електронного фіскального чеку та електронних транспортних накладних».

Учасники конференції «Форсайт 1.9. Майбутні»

Учасники конференції «Форсайт 1.9. Майбутні»

Відомий український телеведучий Олександр Скічко модерував захід та розважав публіку, а на завершення гостей чекав виступ гурту ONUKA.

Джерело: MC Today