вгору

ПТАХ від Linkos Group — у ТОП-5 інновацій, що дали можливість бізнесу працювати віддалено

Під час карантину багато компаній були змушені перевести співробітників на віддалений режим роботи і трансформувати усталені бізнес-процеси відповідно до нових реалій. Журнал “Бізнес”, за результатами голосування читачів, склав рейтинг інновацій, котрі допомогли компаніям швидко перелаштуватися для роботи по-новому. І роумінг-платформа ПТАХ від Linkos Group, розробника M.E.Doc, увійшла до топової п’ятірки!
 
ПТАХ став найкращим інноваційним рішенням, яке дозволило українським підприємствам укладати угоди, закривати акти та повноцінно працювати з іншими видами документів без офлайн-контактів, в онлайні, дотримуючись усіх рекомендацій МОЗу щодо самоізоляції. При цьому не потрібно було встановлювати додаткове програмне забезпечення (ПЗ). Підприємства використовували ті програмні рішення, які вже були в наявності, а ПТАХ виконував роль цифрового кур’єра між ними. 
 
Роумінг-платформа ПТАХ стирає усі кордони між користувачами різних систем ЕДО. Завдяки їй український бізнес може безперешкодно обмінюватися юридично значущими електронними документами навіть із тими контрагентами, які не мають жодного ПЗ, і бути впевненим у їх своєчасній доставці та конфіденційності.
 

Джерело: Колективне ділове медіа .Бізнес