вгору

Рятуємо планету: Українські IT-шники запустили безпаперовий челендж

Доки ви робите cелфі на тлі барв листопаду, мінімум одне дерево загине заради метрового стосу паперових рахунків, кореспонденції, звітів та договорів. Майже половина до вечора опиниться в офісному кошику, не проживши навіть доби. І ви цього не помітите. Таке споживання зовсім скоро коштуватиме нам планети!

Провідні компанії по всьому світу активно «оцифровують» бізнес-процеси заради порятунку зникаючих лісів і, хочеться вірити, що Україна не залишиться в аутсайдерах.

Тому сьогодні, у Всесвітній День без паперу (World Paper Free Day), команда популярного в країні продукту електронного документообміну M.E.Doc ініціює всеукраїнський челендж «Колір настрою – ЗЕЛЕНИЙ!». Своєю акцією закликає кожного перейти з «темного» на «зелений» бік, і якщо не відмовитися повністю, то хоча б скоротити використання паперу.

Тим більше, що сучасні технології пропонують для цього безліч рішень – від мобільних додатків і електронної бухгалтерії до «зелених офісів» та еко-френдлі бізнесів.

Аби взяти участь у челенджі, достатньо поділитися своїм безпаперовим досвідом з партнерами, клієнтами та аудиторією в соцмережах із хештегом #Безпаперу на сайтах або в ЗМІ.

На підмогу вашому натхненню команда зняла позитивний відеоролик із життя в M.E.Doc, який на 100% — творчість співробітників розробника.

«Ми ініціювали всеукраїнську акцію не просто через те, що створювати культуру безпаперового документообігу в Україні – наша щоденна робота. А тому, що щиро віримо: використовуючи IT-технології у повсякденному житті й у бізнесі, ми даємо собі та нашій планеті другий шанс», – поділилася СЕО компанії Олеся Білоусова.

Підтримати безпаперову акцію «Колір настрою – ЗЕЛЕНИЙ!» може кожен. Найбільш соціально відповідальних та активних розробники заохотять «зеленим» призом від M.E.Doc.

Стати учасником челенджу можна у три кліка:

  1. Перейдіть, будь ласка, за посиланням, а ще це буде в Instagram — @medoc_software.
  2. Поділіться постом на своїй сторінці в Facebook та тегайте нас в Instagram.
  3. В коментарі до посту з відео розкажіть, від чого особисто ви готові відмовитись у День #Безпаперу (можна проілюструвати відповідь фото або відео).

Час створювати свій зелений настрій! Think before you print.

Джерело: MANAGEMENT.COM.UA