вгору

“Скоро про паперові документи усі забудуть так само, як про кнопкові телефони”

Це головний месидж інтерв'ю авторки програми M.E.Doc, керівної партнерки Linkos Group — Олесі Линник для українського тижневика “Деловая столица”. 

Великі бренди, що є лідерами у своїх галузях, давно усвідомили вигоди електронного документообігу, впровадили та активно використовують у роботі. Вони ж задають тренд та підштовхують до переходу решту учасників ринку. 

Дехто вважає, що електронний документообіг можуть дозволити собі лише великі корпорації. Але це хибна думка. Невеликим підприємствам відмовитися від паперових документів та перейти на ЕДО значно простіше ніж великим. 

Сучасні реалії такі, що наше життя переміщається у смартфони. І якщо сьогодні бізнес ще не там, його обійдуть конкуренти, які вже цифровізувалися.

Детальніше про вигоди у цифрах, а також про інновації, що впроваджує Linkos Group у своїх рішеннях для українського бізнесу — читайте у повній версії інтерв'ю за посиланням: https://www.dsnews.ua/vlast_deneg/olesya-linnik-o-bumazhnyh-dokumentah-vse-zabudut-tak-zhe--24122019230000

Джерело: Деловая столица