вгору

«Датагруп» розпочала обмін електронними документами зі своїми бізнес-абонентами

05.11.2018

Телекомунікаційна компанія «Датагруп» надає можливість своїм абонентам, що є юридичними особами, отримувати документи за послуги в електронній формі за допомогою програми M.E.Doc. Відтепер абоненти мають змогу в рази прискорити процес обміну інформацією з компанією та зменшити свої витрати на доставку паперових екземплярів. Такий вид документообігу є значно зручнішим, оперативнішим, а також суттєво впливає на збереження довкілля.

«Майбутнє за електронним обігом документів в усіх сферах, адже це швидко та зручно. Крім того, захищає навколишнє середовище. Потрібно зазначити, що ці рішення відповідають найвищим вимогам безпеки та зручності використання», – коментує Володимир Дубей, керівник департаменту інформаційних систем компанії «Датагруп».

Зауважимо, що технічний захист програми M.E.Doc визнано на державному рівні, що підтверджено експертизою Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України рівня гарантій Г-3.

Для переходу на електронну форму отримання документів звертайтеся до абонентського відділу «Датагруп» або персонального менеджера з продажів.