вгору

Конкурс від M.E.Doc — "Кмітливий бухгалтер"

04.07.2022

конкурс медок

Любі наші бухгалтери! Щороку День бухгалтера для нас має особливе значення, адже M.E.Doc — це для бухгалтера і з турботою про бухгалтера. Тож, уже традиційно, ми хочемо привітати вас із Днем бухгалтера і потішити приємними подарунками. 

Цього разу ми вирішили організувати святковий конкурс, який допоможе відволіктися від усього і поглянути на бухгалтерію через цікаві завдання.  

Правила конкурсу дуже прості! Основний етап складається з п'яти завдань, які ми публікуватимемо протягом наступних двох тижнів на офіційній сторінці M.E.Doc у фейсбук та телеграм-каналі M.E.Doc.Informer. Радимо бути підписаним на ці сторінки у соцмережах, щоб не пропустити вихід публікацій, — і загалом там на вас чекає тільки корисний та цікавий контент. 

Для участі у розіграші призів потрібно дати правильні відповіді на всі 5 завдань конкурсу. Відповіді потрібно надати, заповнивши Google-форму, що буде опублікована у відповідний день разом із конкурсним завданням.

Останній день прийому відповідей на всі опубліковані завдання — 14 липня.

Вже 16 липня на своїй сторінці M.E.Doc у фейсбук та телеграм-каналі M.E.Doc.Informer ми оголосимо імена 10 переможців конкурсу. Визначення переможців відбуватиметься за допомогою сервісу random.org серед учасників, які дадуть відповіді на всі п’ять завдань.