вгору

“Місяць можливостей” від M.E.Doc

30.06.2022

В умовах воєнного стану, ЕДО — ледве не єдиний дієвий механізм для безперебійної та ефективної комунікації між окремими бізнес-одиницями. Нині ЕДО — це необхідність, яка допомагає продовжувати роботу за будь-яких умов та убезпечити працівників.

Ми в M.E.Doc розуміємо, що зараз кожен український бізнес потребує максимальної підтримки, щоб продовжувати працювати та розвиватися за будь-яких умов. Саме тому, ми запускаємо акцію “Місяць можливостей” від M.E.Doc. З 1 по 31 липня включно для нових клієнтів діятиме знижка 50% на модуль “Електронний документообіг” у M.E.Doc.Так, ви маєте змогу отримати безлімітний обмін документами на цілий рік за півціни — лише 721 грн.


Придбати


Модуль “Електронний документообіг” від M.E.Doc гарантує:

  • прискорення доставки документів на 90%;
  • зниження ризику втрати документів майже до 0;
  • скорочення витрат на друк, копіювання, надсилання та зберігання на 80%;
  • зниження навантаження на працівників на 15-20%;
  • можливість повністю перейти на віддалений режим роботи.

ЕДО — це стабільність обміну документами за будь-яких умов, незалежно від наявності поштових відділень, що працюють, чи доступу до офісу. 

У реаліях воєнного стану — електронний обмін документами це не просто цифровий тренд, це безпека вашого бізнесу та кожного працівника. Тож, якщо раніше про ЕДО задумували задля відмови від паперу, зручності, екологічності та фінансової економії, то зараз — це необхідність для всіх підприємств, які прагнуть мінімізувати ризики для свого бізнесу та працювати на повну потужність.

M.E.Doc турбується про український бізнес та прагне допомогти освоїти світ ЕДО легко і з мінімальними витратами. Скористайтесь акцією та переконайтесь у зручності ЕДО для вашого бізнесу вже сьогодні. 

Для безкоштовної консультації щодо реалізації ЕДо для вашого бізнесу — телефонуйте до наших фахівців: +38 (044) 206 72 15. 

Продовжуємо працювати, допомагати і підтримувати український бізнес! 
 

Придбати