Чому обирають M.E.Doc

Індивідуальність та підтримка

Найбільший набір функцій для будь-яких організацій: як бюджетних, так і приватних, незалежно від розміру та виду діяльності. Потребу одночасної роботи декількох користувачів задовольнить мережева версія M.E.Doc. А за необхідності, адаптуємо програму та створимо унікальні можливості для кожного клієнта.

Гнучкість та простота

Налаштування роботи з будь-якою обліковою системою, M.E.Doc підтримує всі формати електронних документів. Зрозумілі підказки та детальні інструкції стануть у нагоді в процесі роботи. Працювати в програмі можуть користувачі цифрових підписів усіх центрів сертифікації. А продовжити дію сертифікатів ЕЦП, придбати нову ліцензію, замовити рахунок на захищені носії можна безпосередньо з програми.

Актуальність та законність

Ви завжди користуєтесь актуальними формами бланків завдяки регулярному оновленню форм та довідників, які випускаються з урахуванням змін законодавства та потреб користувачів. Кожен документ є юридично значущим завдяки накладанню ЕЦП згідно до законодавства України.

Конфіденційність та безпека

Передача документа контрагенту відбувається в зашифрованому вигляді, тож отримати документ може виключно той, кому він призначений. Звіти передаються за допомогою прямого з'єднання, що гарантує миттєву та захищену доставку. M.E.Doc також підтримує роботу із ЕЦП на захищених носіях, а можливість створення архіву програми збереже ваші електронні документи протягом потрібного часу.

Автоматизація та ефективність

Весь цикл роботи з документами автоматизовано, зокрема: заповнення реквізитів, підписання та розрахунок, відправка та звірка з реєстрами ПН/РК та АН, перевірка пошти. А завдяки Планувальнику завдань виконання певних дій можна назначити на зручний для вас час.