вгору

Які перевірки дозволено проводити під час карантину?

ВРУ були прийняті антикризові законодавчі акти під час дії карантину, якими були введені деякі обмеження на проведення перевірок.

Докладніше про дію мораторію на проведення перевірок під час карантину - у нашому матеріалі.

Нагадаємо, що на час дії заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби (COVID-19) введено мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабміном.

Однак до чинного законодавства були внесені зміни. А саме, 08.08.2020 р. набрав чинності Закон України від 14 липня 2020 року №786-ІХ, яким розширено перелік документальних та фактичних перевірок, які дозволено проводити у період карантину.

До даного переліку включено:

  • документальні позапланові перевірки, що проводяться на звернення платника податків;
  • документальні позапланові перевірки з підстав, коли розпочато процедуру реорганізації юридичної особи (крім перетворення), припинення юридичної особи або підприємницької діяльності ФОП, закриття постійного представництва чи відокремленого підрозділу юридичної особи, у тому числі, іноземної компанії, організації, порушено провадження у справі про визнання банкрутом платника податків або подано заяву про зняття з обліку платника податків;
  • фактичні перевірки у частині порушення вимог законодавства у сфері обігу пального, спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Про це повідомили податківці ДПС у Львівській області.

Нагадаємо, що карантин продовжено до 01.11.2020 р., відповідне рішення було прийнято Урядом.

перевірки під час карантину