вгору

Лікарняний під час війни: чи є особливості?

Одне з найпоширеніших запитань, які надходять до МОЗ, стосується порядку оформлення листків непрацездатності під час війни.

Як оформити лікарняний під час війни?

https://lh4.googleusercontent.com/Gumr-G09XuiUGYcGT7sGRmWcbVKpgOiT4PS3zpfuZlm9lYvosJzY3shJ5eZZ4EsT0ay657_M-oGel4ZUEMe71LtZoRNBXvSiAUr8XraylD_s5afNWOxjCajFhX27M-ZvMnlVE-6c Порядок формування листків непрацездатності не змінився. 

Ви, в першу чергу, звертаєтесь за меддопомогою, і, в разі наявності у вас тимчасової непрацездатності, Ваш лікуючий лікар формує про такий факт відповідний медичний висновок в електронній системі охорони здоров’я. Обов’язок формувати такі медвисновки покладається безпосередньо на лікуючого лікаря.

Таким чином, не обов’язково окремо звертатися до лікаря первинної медичної допомоги для цього у разі, якщо медичну допомогу надавав лікар-спеціаліст. Так само, як і не обов’язково подавати для цього декларацію про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу.

Після формування лікуючим лікарем відповідного медичного висновку він буде направлений до Електронного реєстру листків непрацездатності (далі – ЕРЛН). Якщо Ви є застрахованою особою та включені до Реєстру застрахованих осіб (тобто вами або вашим роботодавцем за вас сплачується ЄСВ) – в ЕРЛН сформується листок непрацездатності. 

Сформований листок непрацездатності буде доступний Вам та Вашому роботодавцю.

https://lh3.googleusercontent.com/GQHomaZopG7mFEBpAHGx6fnqZcooVwwv0b1b5LBUSI0T4SBAKWuR22-7KdPWGaKD0W-fY0w6X_0tx3Zb_RUsv8up2oDNQFQAtDDa1KkwXltRnf8gu42VITaEru67_a3vRdLlVsQF Для незастрахованих осіб листки непрацездатності не формуються, а документом, який підтверджує факт тимчасової непрацездатності, є сформований лікарем медичний висновок.

Якщо Ваш лікуючий лікар не має технічної можливості сформувати медичний висновок в електронній системі охорони здоров’я, він може відкрити вам лікарняний у паперовій формі.

Як отримати виплату за листком непрацездатності?

Щодо отримання виплат за листками непрацездатності або допомоги по вагітності та пологах, то вони також можуть бути опрацьовані та здійснені роботодавцем у встановленому порядку.

Разом з тим, такі виплати можна отримати навіть якщо роботодавець не може опрацювати Ваші документи та подати заяву-розрахунок за місцем розташування через бойові дії. Зверніть увагу, якщо ваше підприємство розташоване на території, де бойові дії не ведуться, а отже відсутні перепони для формування заяви-розрахунку, роботодавець має призначити Вам допомогу у визначені терміни попри воєнний стан. Для отримання виплат безпосередньо від Фонду соцстраху (далі – ФСС), необхідно звернутися до будь-якого зручного для вас відділення ФСС.

Із собою потрібно мати такі документи:

  • паперовий листок непрацездатності або номер е-лікарняного;
  • копії 1-4, 11-16 сторінок паспорта або сторінки з відповідною інформацією іншого документа, що посвідчує особу;
  • довідку про присвоєння РНОКПП (реєстраційного номера картки платника податків).

За наявності також подаються інші документи, що підтверджують право на пільги, розмір зарплати тощо. Довідка про взяття на облік як внутрішньо переміщеної особи в цьому випадку не вимагається, однак може бути надана за наявності.

Кошти перераховують на спеціально відкритий поточний рахунок або особисту банківську картку. Слідкувати за станом фінансування ви можете онлайн у Телеграм-каналі ФСС.

Про це інформує МОЗ.

Крім того, Держпраці відповіла на запитання: як діяти, якщо роботодавець наразі не має можливості оплатити тимчасову непрацездатність?

Якщо страхувальник (роботодавець) не має можливості перевіряти дані в особистому кабінеті на сайті Пенсійного фонду України фактично з незалежних від нього причин (відсутність доступу до інтернету у зв’язку із воєнним станом), відповідно не може виконати вимоги щодо своєчасного розгляду документів й прийняття рішення щодо виплати допомоги працівнику, тому відповідальності за таку затримку він не несе до закінчення обставин.

Разом із тим, після відновлення доступу до кабінету страхувальника роботодавець зобов’язаний виконати свої обов’язки щодо матеріального забезпечення.