вгору

З 1 жовтня планують відновити всі перевірки

Нагадаємо нашим читачам, що з 1 серпня було частково відновлено перевірки для підакцизних товарів (алкоголь, тютюн, паливо), грального бізнесу та фінансових послуг. Докладніше про це – тут. 

Однак, за повідомленням Т. Мельничука, Уряд схвалив ще один законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування мораторію на проведення податкових перевірок». Законопроектом пропонується внести зміни до Податкового кодексу та Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообовʼязкове державне соціальне страхування», якими передбачити, що з 1 жовтня 2023 року відновлюється проведення документальних (планових та позапланових) перевірок, проведення яких було заборонено до припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України. Перевірки під час дії воєнного стану проводитимуться за наявності безпечних умов для їх проведення. 

Отже, у разі прийняття цього законопроекту з 01.10.2023 року будуть відновлені всі перевірки, які були заборонені на період воєнного стану. 

Нагадаємо також, що з 01.10.2023 року повертається відповідальність за порушення у сфері застосування РРО. Про це читайте у нашому матеріалі.