вгору
01.09.2025
З 01.08.2025 р. по-новому відбуватиметься нарахування ЄСВ для військовослужбовців, поліцейських та осіб рядового і начальницького складу.
Змінено максимальну суму доходу, на яку нараховується ЄСВ таким особам, для військовослужбовців, поліцейських та осіб рядового і начальницького складу.
Такі зміни передбачені Законом України від 31.07.2025 р. № 4561-IX “Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2025 рік" щодо фінансового забезпечення сектору безпеки і оборони”.
У 2025 році максимальна сума доходу (грошове забезпечення, грошові винагороди та інші виплати) застрахованої особи на місяць, з якої сплачується ЄСВ, становить:
ДПС закликає роботодавців та бухгалтерів своєчасно враховувати нові норми при розрахунках, аби уникнути помилок та порушень під час звітування.
Відповідно до вищевказаних змін автоматичне заповнення графи 17 “Сума нарахованої заробітної плати / доходу /грошового забезпечення у межах максимальної величини, на яку нараховується єдиний внесок” у Додатку 1 (ідентифікатор форми J/F0510110) реалізовано в оновленні M.E.Doc 11.02.182.