Як перенести організацію з програми M.E.Doc у вебсервіс СОТА?

Переглядів: 3959

 

У розділі Адміністрування додано Майстер перенесення організації у вебсервіса СОТА. За допомогою нього можна перенести документи та користувацькі довідники підприємств з програми M.E.Doc у вебсервіс СОТА з таких розділів:

  • Реєстр звітів;

  • Єдиний внесок;

  • Реєстр первинних документів ;

  • Реєстр документів РРО;

  • Облік акцизного податку.

 

Для перенесення виконайте наступне:

 

  1. Увійдіть у розділ Адміністрування — Майстер перенесення організації у вебсервіс СОТА. 

  2. У відкритому вікні введіть номер телефону, який зареєстрований* у СОТІ, а в наступному вікні — пароль входу у вебсервіс.

 

* Якщо цей номер не зареєстрований у вебсервісі, програма вам запропонує відразу зареєструватися. Для реєстрації зробіть запропоновані Майстром кроки.


3. Далі Майстер покаже кількість документів за певний період, що підлягають перенесеннит. Натисніть кнопку Далі.
 


4. Відкриється вікно, у якому буде показано процес обробки даних. Перенесення документів може зайняти деякий час.
 

 

Зверніть увагу! Можливо перенести до 20 000 документів.


У вебсервіс СОТА можливо перенести лише ті документи, які раніше не переносилися. Якщо документ вже був збережений у СОТА, під час перенесення його буде замінено. 

   
Для нового облікового запису СОТА також виконується перенесення даних з довідників підприємства, що створені користувачами.


5. Після перенесення даних система повідомить про завершення операції. Перенесені документи доступні для опрацювання у вебсервісі СОТА. Перейти у вебсервіс СОТА можна, натиснувши на посилання у вікні:
 

 

Важливо! Для документів, що не мають фінального статусу (зі статусами: Відправлено, Отримано повідомлення, Отримана перша квитанція, Отримана друга квитанція), перенесення не виконується. Документ, який раніше був збережений у СОТА, під час перенесення підлягає заміні.