Відновлення сертифікатів в M.E.Doc

Переглядів: 2112

!!! ФУНКЦІЯ БІЛЬШЕ НЕДОСТУПНА!

У програмі M.E.Doc є можливість відновлення сертифікатів, термін дії яких закінчився після 24 лютого 2022 року (включно) згідно Постанови Кабінету Міністрів України №300 від 17 березня 2022 року. У результаті буде створено новий кваліфікований сертифікат, а секретний ключ, що відповідатиме йому, залишиться старим.

Для відновлення сертифіката виконайте наступні дії:

Перейдіть у підрозділ Адміністрування — Сертифікати — Заявки на сертифікат та панелі інструментів натисніть Сформувати заявки відновлення кеп в медок. У вікні, що відкриється на виконання команди, натисніть кнопку Відновити.

відновлення кеп медок

У вікні зазначено перелік сертифікатів поточного підприємства, що завантажені у програму та видані КНЕДП «ЦСК "Україна"», термін дії яких закінчився після 24.02.2022 р. (включно). 

Поле Початок дії заповнюється поточною датою. У полі Закінчення дії встановлюється дата закінчення дії відновленого сертифіката, максимальна дата може становити 3 роки від початку дії сертифіката, що відновлюється.

Зверніть увагу!!! Термін дії відновленого сертифіката не може перевищувати 1 рік. Поля вікна заповнюються автоматично та недоступні для редагування.

Встановіть відмітки у рядках сертифікатів, які потрібно відновити. Перевірте вибрані дані. Для переходу до наступного кроку натисніть кнопку Далі

відновлення кеп в медок

Буде сформовано та надіслано запит до КНЕДП на відновлення обраних сертифікатів. Якщо відновлення сертифікатів було заздалегідь оплачено, а кошти надійшли до КНЕДП, відкриється вікно повідомлення про успішне відправлення запиту.

відновлення кеп в медок

Якщо оплата не здійснювалась, або кошти ще не надійшли до КНЕДП, відкриється вікно, у якому можна сформувати рахунок на оплату послуги, натиснувши кнопку Сформувати рахунок. Програма сформує рахунок на сплату послуги, який можна оплатити у будь-якій банківській установі.

відновлення кеп в медок