Новини M.E.Doc

Роумінг-платформа ПТАХ для обміну е-документами увійшла до 5-ки найкращих інноваційних рішень для бізнесу

M.E.Doc входить до 25 найкращих українських брендів. З чого починалася історія успішної компанії розповіла у інтерв’ю СЕО компанії Олеся Білоусова.

M.E.Doc увійшов до топ-25 найуспішніших українських брендів за версією ділового тижневика “Власть Денег”

Церемонія нагородження ТОП-25 найбільш успішних бізнес-леді 2019 України. Олеся Линник — найуспішніша бізнесвумен в ІТ

Електронний документообіг — сучасний інструмент для бізнесу, що допомагає зробити комунікацію з користувачами швидкою та прозорою, а бізнес-процеси — оптимізованими

Електронний документообіг — це сучасний цифровий інструмент — must have для сучасного бізнесу.

Електронний документообіг — це інструмент, який необхідний кожному сучасному підприємству для розвитку. Про це Олеся Линник розповіла українському тижневику “Деловая столица”

Олеся Линник — керівна партнерка компанії Linkos Group, що спеціалізується на рішеннях для електронного документообігу, — увійшла до рейтингу ТОП-25 найуспішніших бізнес-леді України.

Олеся Линник — керівна партнерка Linkos Group увійшла у Топ-3 найуспішніших управлінців за версією видання "ТОП-100".

Компанія Linkos Group — лідер з діджиталізації процесів документообігу в Україні. В її портфоліо такі продукти, як M.E.Doc, СОТА, ЦСК «Україна», ПТАХ, FlyDoc та інші. Для платформи ПТАХ, яка забезпечує обмін документами між користувачами різних продуктів, компанія обрала хмари GigaCloud.

Лідери українського бізнесу обирають обмін документами #безпаперу. CRM система №1 в Україні - Бітрікс24 обрала рішення FlyDoc для впровадження електронного обміну документами зі своїми контрагентами.

Як спроститься процес обміну ТТН при вантажоперевезеннях між відправником, перевізником й вантажоодержувачем із узаконенням е-ТТН, чому переведення товарно-транспортних накладних у е-формат позитивно вплине на ринок ритейлу та роботу логістичних компаній, і що за можливості й суттєві переваги отримають користувачі M.E.Doc.

Понад 10 000 читачів журнал «Бізнес» у рамках проєкту «Інновації» обрали ТОП-5 інноваторів країни, серед яких Linkos Group зі своєю програмою M.E.Doc. З цієї нагоди СЕО Олеся Білоусова, поспілкувалася з журналістами видання щодо цінності електронного документообігу для українських компаній.

Чому про "Форсайт1.9" повинні знати якомога більше? Видання Новое время запитало про це Олесю Линник, засновницю Linkos Group, організаторку бізнес-події та авторку програми M.E.Doc. "Тут збираються професіонали, які створюють в Україні електронний документообіг та оцифровують фінансовий сектор у бізнесі", - говорить пані Олеся.

Сегодня предприятия стремятся максимально оптимизировать свои бизнес-процессы, чтобы стать более продуктивными и конкурентоспособными. Так, в частности, переход с бумажного на электронный формат документооборота может дать современному бизнесу ряд существенных преимуществ при минимуме затрат.

19 років тому українська IT-компанія Олесі Линник першою запропонувала бізнесу оцифрувати податкову звітність та облік. Інноваційну програму M.E.Doc, що спочатку сприймалась як привіт із далекого майбутнього, сьогодні використовують понад 80% компаній усіх сфер і масштабів.

25–26 травня на одному з найкращих бізнес-майданчиків столиці, КВЦ “Парковий”, відбувся всеукраїнський “Форсайт 1.9 Майбутні” — ІТ-конференція, присвячена цифровим можливостям обміну документами.

У останні травневі вихідні, на одному з найкращих бізнес-майданчиків столиці, КВЦ “Парковий”, відбулася всеукраїнська ІТ-конференція “Форсайт 1.9 Майбутні”, присвячена електронному документообігу (ЕДО).

25 – 26 мая состоялась всеукраинская ІТ-конференция — «Форсайт 1.9 Майбутні», посвященная электронному документообороту (ЭДО). Организатор события, разработчик известной программы M.E.Doc компания Linkos Group, вот уже 19 лет подряд создает программные решения для автоматизации документооборота для бизнеса и государства.

В останні вихідні травня, на одному з найкращих бізнес-майданчиків столиці, у КВЦ “Парковий”, відбулася всеукраїнська ІТ-конференція “Форсайт 1.9 Майбутні”, присвячена електронному документообігу (ЕДО). Організував масштабний захід національний розробник програмних рішень — Linkos Group, що вже 19 років поспіль створює БЕЗПАПЕРОВІ технології: оцифровує бухгалтерські документи та звітність на ринку