вгору

У Києві відбулася масштабна ІТ-конференція "Форсайт 1.9 Майбутні"

Цими вихідними, 25–26 травня, відбулася масштабна IT-подія "Форсайт 1.9 Майбутні" від національного розробника програмних рішень для електронного документообігу Linkos Group.

У конференції взяли участь топ-менеджери компанії Олеся Линник, керівний партнер Олеся Білоусова, СЕО, розробники цих рішень і провідні спеціалісти, партнери із просування, зі стратегічного розвитку і клієнти. За роки плідної роботи Linkos Group вдалося створити цілу лінійку продуктів, які задовольняють потреби сучасного бізнесу в оптимізації та цифрових змінах. Це хмарне рішення для підприємців і компаній, модель бізнесу яких вимагає гнучкості і мобільності, – веб-сервіс "СОТА", десктопні рішення компанії – відома програма M.E.Doc для середнього і великого бізнесу, а також індивідуальні рішення – АРІ.Птах для комплексних індивідуальних проектів.

Представники відомих компаній: Socar, БаДМ, Billa, "Епіцентр", ДТЕК уже автоматизували документообіг із контрагентами та постачальниками за допомогою рішень компанії, зі сцени у форматі відкритого діалогу поділилися власним досвідом переходу на цифровий формат обміну. Говорили про суттєві переваги від впровадження е-документообігу, про позитивні зміни у сприйнятті співробітниками інновацій і головне, про те, що контрагенти вже готові до ЕДО.

Головним девізом заходу став вислів "Найкращий спосіб передбачити майбутнє – створити його самостійно!". Тому майбутнє з електронним документообігом, де немає місця паперу, завдяки Linkos Group уже настало.

Тішить, що в Україні є компанії, які прагнуть змінювати країну на краще, що ці рішення не від іноземних розробників, їх створено в Україні.

Ведучим заходу був Олександр Скічко, відомий своєю енергією і прекрасним гумором. Незважаючи на IT-наповнення і тему заходу, він швидко підхопив тему #Безпаперу і вдало добирав запитання, які максимально розкрили тему електронного документообігу. Це допомогло всім присутнім зрозуміти, навіщо бізнесу ЕДО, як впровадити зміни швидко й ефективно. Присутні представники відомих компаній – тому підтвердження.

Афтепаті заходу відкривала епатажна співачка Onuka, яка найкраще передала дух футуризму і місії компанії в передбаченні та створенні змін.

Національний розробник програмних рішень – компанія Linkos Group – упевнена в майбутньому бізнесу та бухгалтерії #Безпаперу. Компанія протягом 19 років власноруч створює програмні рішення для трансформації паперових звітів, первинних документів у цифрові. Тепер у планах компанії оцифрувати фіскальний чек. Це головна місія компанії – передбачати і створювати майбутнє, де співробітники мають більше простору для творчих підходів у роботі завдяки скороченню рутинних процесів, де компанії можуть ставати ефективнішими, зберігати кошти й цінні природні ресурси.

Технологічні рішення від Linkos Group – це інструменти, які допомагають підприємствам ставати лідерами у своїх сегментах і напрямках бізнесу. 

З текстом статті можете ознайомитись за посиланням.

Джерело: Гордон