вгору

Оптимізація процесів в «КРЕП ТЕХ» завдяки електронному обміну документами

20.11.2018

Торгова група компаній «КРЕП ТЕХ» – один з провідних постачальників сучасних високоякісних елементів кріплення руйнує стереотипи та одна з перших в своїй галузі впроваджує електронний обмін документами зі своїми клієнтами та партнерами.

Розглядалась можливість оптимізації бізнес-процесів компанії, яка б дозволила зберегти високу якість сервісу та прискорити строки доставки документів, при цьому розвантаживши персонал від рутинної роботи з паперами.

Всім відомо, що документообіг – це складова будь-якого бізнесу. Завдяки ньому ґрунтується підтвердження та оскарження вчинених правочинів в господарській діяльності на підставі своєчасних і належним чином оформлених первинних документів, які і відображають всі операції компанії.

Залишити цю частину роботи в часи науково-технічного прогресу на тому ж рівні неможливо і не має сенсу знаходитись в минулих часах, якщо прагнеш розвитку і своєчасного реагування на ринкові зміни, як в мікро - так і макроекономічному середовищі країни і за її межами.

Торгова група «КРЕП ТЕХ», яка постачає найкраще сучасне кріплення для покрівлі і фасадів європейської якості та широкий спектр високоякісних елементів кріплення для інженерних систем по всій країні, перейшла від роботи за «старинкою» на сучасний електронний документообіг за допомогою нових можливостей електронного обміну документами в програмі M.E.Doc.

Розпочався процес надсилання рахунків, видаткових і товарно-транспортних накладних в електронній формі. Найближчим часом, за допомогою спеціалістів компанії M.E.Doc, планується впровадити розроблений «КРЕП ТЕХ» механізм створення довіреності на отримання товарно-матеріальних цінностей зі сторони Покупця на підставі документів Продавця.

Для переходу на електронний документообіг з «КРЕП ТЕХ» необхідно ознайомитись із Договором про врегулювання відносин електронного документообігу в електронній формі, інформація про який розташована на офіційному сайті Торгової групи компаній «КРЕП ТЕХ» http://www.kreptech.com, створити і підписати даний документ можливо кваліфікованим електронним підписом (КЕП) та електронною печаткою (ЕП) за допомогою КП M.E.Doc (розділ Первинні документи - Реєстр первинних документів - Файл - Створити первинний документ - КРЕП ТЕХ - Договір).

Наразі помітні позитивні напрямки в роботі з е-документами, а саме: позитивні відгуки клієнтів, простота, зручність та швидкість роботи, зменшення часу на відправлення кореспонденції та економія коштів (папір, картридж для принтера, поштові марки та конверти, послуги кур’єра) та зменшиться в майбутньому площа архівної зони документів.

Нова схема роботи скоротила дії з документами до 5 кроків, які реалізовуються за лічені секунди, при тому, забезпечуючи е-документам юридичну значущість.

обмін електронними документами medoc