вгору
19.12.2018
Міністерство фінансів України наказом від 07.12.2018 р. № 982 затвердило Методичні рекомендації зі складання звіту про управління.
Ці Методрекомендації можуть застосовуватися підприємствами, організаціями та іншими юрособами усіх форм власності (крім банків, бюджетних установ, мікро- та малих підприємств).
З метою систематизації та співставності інформації звіт про управління формується за такими напрямами:
Зверніть увагу, що перелік напрямів, що розкривається, не є вичерпним.
Великі підприємства, середня кількість працівників яких на дату складання річної фінзвітності перевищує критерій у 500 працівників, включають у звіт про управління нефінансові показники діяльності. Ці показники містять інформацію щодо впливу діяльності такого підприємства, зокрема на навколишнє середовище, довкілля, соціальні питання, у т. ч. питання соцзахисту його працівників, поваги прав людини, боротьби з корупцією та хабарництвом, а саме:
Якщо підприємство не провадить політики щодо зазначених питань, то нефінансова інформація повинна містити щодо цього чітке і аргументоване пояснення.
Звітним періодом для складання звіту про управління є календарний рік, який починається з 1 січня кожного року та закінчується 31 грудня того самого року.
Звіт про управління подається підприємствами разом з річною фінзвітністю у порядку, встановленому законодавством.
У випадку подання підприємством консолідованої фінзвітності подається консолідований звіт про управління.
Нагадуємо нашим користувачам, що типову форму звіту про управління затверджувати не будуть. Тобто, кожне підприємство має розробити свою власну форму.
Про проект Методрекомендацій ми повідомляли у Блозі бухгалтера.